Jak výhodně nakupovat v e-shopech

3. září 2015 v 12:56 | Anice |  Anice radí

Čusíček nákupní maniaci a maniačky xD

Zrovna včera, když jsem si doma mastila pekáč (chystala jsem se upéct dort Jarmile k narozkám, omg), jsem dostala chuť nakupovat xD Znáte mě, musím mít ty nejlepší věci od nejdražších světových značek xD Protože ale nemám tolik peněz (jsem filantropistka přece a mé jmění rozdávám různým charitám), snažila jsem se najít, jak za nákupy přes internet nějakou tu sumičku ušetřit. Našla jsem asi 26283 takových stránek, ale pouze jedna získala mou plnou pozornost, a to PlnaPenezenka.cz!
Ihned jsem na ni klikla, protože mě opravdu zaujal její přesvědčující název a čekala, že do dvou minut se mi peněženka naplní drobáky i i bankovkami xD Nestalo se tak, musela jsem totiž postupovat podle jakéhosi návodu, který jsem ale okamžitě pochopila, protože jsem génius xD A protože jsem se zrovna nudila a dort jsem stejně připálila, tak jsem se na stránečce zaregistrovala a nakupovala jako divá xD
A jak že Plná Peněženka vlastně funguje? Na to vám napíši jednoduchý návod, který pochopí každý ve věkovém rozmezí 0-115 let xDNávod:

  1. Prvně se na stránce www.plnapenezenka.cz registrujete, vyberete si buď svůj cool mailík nebo přihlášení přes Face-bůček a následně vymyslíte super těžké heslo, aby vám nikdo nemohl ukrást naspořené korunky x)
  2. Nyní si musíte vybrat obchůdek, přes jaký si koupíte nějaké to cool zbožíčko. Určitě to bude naprosto luxusní oblečení, protože jste moji fanoušci... ale teď jsem si vzpomněla, že jste chudí jako kostelní lasičky, takže si můžete koupit třeba jídlo xD
  3. Až najdete svůj vysněný předmět, který chcete za každou cenu vlastnit, proveďte nákup a Plná Peněženka se sama postará o to, aby vám na účet připsala odměnu k zakoupenému zboží x)
  4. Odměnu si můžete vybrat ihned, i když máte na svém účtu jen 1,000005 koruny xD Pokud však počkáte do 100 kč, do vaší výplatky se automaticky připočte 50 korunek za registraci a 10 kč, pokud se rozhodnete do prohlížeče instalovat takovou lištičku, která kontroluje zda stránka, na které chcete něco zakoupit, není panterem...tedy partnerem Plné peněženky x)
Pokud jste to pořád nepochopili, zde je i názorné video

A takhle jednoduše a výhodně můžete nakupovat v mnoha internetových obchodech skrze Peněženku! Já jsem jsem sí díky Plné Peněžence nakoupila 179 kabelek, 300 triček, spíž plnou zdravého jídla a tři šuplíky s kosmetikou a ušetřila strašně moc peněz...teď už znáte jedno z mnoha tajemství, proč jsem tak nechutně bohatá xD

Tak nakupujte a nezapomeňte mi napsat, co výhodného jste si ukořistili, krásenky xD


 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Seandra Seandra | 3. září 2015 v 14:08 | Reagovat

Vtipně napsané :-D Ale tu peněženku asi zkusím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz