PRAVDA O ANICI

27. září 2015 v 21:30 | Anice |  Aktuality

Ahoj lidičkové, že neuhodnete, kdo se vám hlásí od své miniaturní klávesnice? Ano, jsem to já Oxana :o) Ptáte se, jak jsem se sem dostala? Jendoduše. Anice má totiž tak trapné hesílko, že jsem ho uhodla hned na poprvé, klidně vám ho všem povím, je to OxanaJeTrapackaNesmirna74Devka :o) Ta je ale patetická, že? Tímto heslem mě vskutku nahněvala a z předchozího plánu, celý tento bloček zničit a smazat z internetu, tu o ní řeknu totální pravdu, abyste viděli, jaká je to nicka, nula a hlupačka falešná a také vyvrátím pár pomluv, která ona roznesla o mně :o) Také bych vám zde chtěla poděkovat, že v anketce hlasujete pro mě a ne pro tu blond tupku, jste best, top a nej :o)Ze všeho nejdříve bych asi měla říci, že Anice vůbec není tak bohatá, jak o sobě vypráví :o) Ve skutečnosti je to chudá bezdomovkyně a všechny ty žvásty o mnoha lacích, autech a domech jsou totální kecy, které pravda nebyly a taky nikdy nebudou. Jako důkaz vám sem házím fotku, kterou jsem před týdnem vyfotila u Anice "doma". Vidíte zde Anici, jak se přehrabuje v popelnici a nedojezené jídlo si dává do tašky :o)Dále jsem ve svém pátrání zjistila, že nikdy nedokončila mateřskou školu, tudíž se nedostala ani na základku a historky ze střední jsou vymyšlené stejně jako všechno ostatní :o) Jako důkaz vám sem přikládám její vysvědčení ze školky, kde dostala pětky ze všech předmětů a aktivit a učitelka se poté zastřelila, protože se na Anici nemohla ani podívat :o)


A co její neskonalá a nesrovnatelná krása? No samozřejmě že je to všechno lež, tři tuny makeupu, jedna makedownu, ale hlavně samá plastika :o) A ani ta jí moc nepomohla, takže fotky, které vidíte na jejím blogu jsou absolutně vyphotoshopované a je na nich úplně jiný člověk :o)

Závidíte jí její přátelství s celebritkami nejvyšší třídy? Nemáte co, rozhodně s nikým není bfff na život a smrt, jak ráda tvrdí. Podívejme se třeba na její "slavnou" fotografii z VMA 2015, kde se vyfotila s Nikolou Minážovou. Tak zaprvé, Minážová je moje BFFFFF a ne její a stejně jako já ji totálně nesnáší :o) A za druhé, tohle nebyla Nikča, ale ta Anicina kámoška z popelnice, navíc se fotografie ani neodehrává na skutečných VMA, nýbrž v Anicině trapném sklepení :o)To vám snad nepřišlo divné, že žena na fotce má o 1239474 mikrometrů menší zadek než Nikča? No vsadím se, že Anice si pro to našla nějakou dokonalou výmluvu :o)

No a taky vás zajímá, proč v žádné z jejích storek nevystupuje její matinka a otčík? To jsem pro vás taky zjistila. Její matka byla prostitutka a otce zavřeli do báni za pasáctví její drahé matičky :o) Zkoušel to i s Anicí, ale takovou ošklivku nikdo ze stálých i nových klientů nechtěl, tak ji otec poslal za její babitchkou, protože se na ni nemohl ani podívat. Anice si ale určitě vymyslela výmluvu, že je tak bohatá a už se v pěti letech rozhodla od rodičů odstěhovat...to jí nevěřte, je to strašlivá lež :o)

Vlastně...mohla bych vám prozradit pár naprosto temných tajemství jejího života, která se před vámi snaží utajit vymyšlenými životními příběhy. To, co jste doteď četli, znělo ještě v pohodě, ale připravte se na krutou realitu jejího smutného života :o)

Anice brala od sedmi let drogy a od devíti se opíjí. Ptáte, se kde na to bere peníze? Jednoduché :o)Občas okrade její nebohou babitchku a občas jí já, jako charitativně založená osoba, půjčím nějaké prašulky. Může to znít hrozně, protože jí přispívám na drogy, ale ona umí perfektně lhát a vždy mi namluví, že peníze potřebuje na jídlo.. a já bláhová tomu naletím :o/ Ale od té doby, co jsem ji prokoukla, vykrádá banky v přestrojení za Zanici, její drahou a hodnou sestřičku, se kterou jste se seznámili v jedné ze lživých storek. Popsala ji tam jako naprostou zrůdu, ve skutečnosti přispívá stejně jako já charitě, stará se o imigrantské sirotky a adoptovala 14 psů a 76 vrabců z útulku a o všechny se nádherně stará :o)
Taky jistě nevíte o tom, že Anice už dávno není panna. Spala s půlkou Prdelákové Lhoty a to za peníze. No věřili byste tomu? Vy určitě ne, ale já ano, protože Anici znám až moc dobře. Zjistila jsem, že její první sexuální styk byl již v brzkém věku 8,0000234 let. No byla jsem z toho trochu v šoku, ale ne tak moc, protože druhý pohlavní styk měla s mým...s mým drahým bratrem Blažejem :o( Podlehl jejímu kouzlu - vyčaroavala mu z rukávu prášky na bolest, které užívá a bez nich by zemřel, a řekla mu, že za to chce to jediné. Málem jsem z toho zkolabovala přísahala, že ji zničím...takže teď už víte, proč ji nenávidím. Že jsme se poznaly až na střední módní, kam jsem chodila jen já a vystudovala s vyznamenáním? Lež, známe se spoustu let, už z kolébky.


A teď bych ještě ráda vyvrátila fámy, které o mně ta mrcha šíří, aby tím zničila moji pověst nejvlivnější ženy v Prdelákové Lhotě :o) Vůbec není pravda, že měřím 0,0000123 cm a bydlím pod javorovým listem, jak Anice ráda tvrdí :o) Ve skutečnosti měřím 0,000000124 cm a bydlím pod lipovým listem, což je naprostý luxus, který si ani Anice nemůže dovolit :o) Taky že jsem prý nikdy nepolíbila kluka, protože při pohledu na mě blijí. K tomu bych vám řekla jenom to, že s mým drahýcm chlapcem zítra slavíme 11. výročí a již přemýšlíme o děťátku :o)Také jsem slyšela drbík, že mám prasečí oči, což není pravda už vůbec. Každý, kdo se mi do nich díval (moje myš, krtek nebo pavoučice KAnice) mi vždy říkali, že mám nádherné oči :o) Nevím, jaké další lži o mně Anice ve světě roznáší, ale radím vám, abyste ničemu, co vyjde z jejích úst nebo klávesnice nevěřili.

No jsem ráda, že jste si moji naprosto pravdivou story přečetli až do konce a nezapomeňte pro mě hlasovat v Anketce Nejoblíbenější postavy a taky přestat číst její lživé články a radši mě sledovat na mém ask.fm, kde šířím pravdu a osvětu :o)
Ahojky.

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ^^Keiilee^ ^^Keiilee^ | 29. září 2015 v 13:28 | Reagovat

Si oveĽa lepšia ako tá tlstá škrata Anice. Team Oxana!!!!!!!!!!!

^^Keiilee^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz