Anice prosí o pomoc!

17. října 2015 v 14:17 | Anice |  Aktuality
Čusky husky grls & bojs xD

Ze všeho nejdříve bych se vám chtěla omluvit, že jsem tento týden nebyla příliš aktivní. Bohužel jsem řešila závažné módní dilema, které bylo strašně důležité a kdybych se nerozmyslela správně, musela bych se jít zabít, protože bych s tímto trapáskem nemohla žít xD Celý týden jsem musela přemýšlet nad ideální barvou rtěnky, kterou jsem si měla vzít na včerejší rande. No díky satanu jsem vybrala dobře a mé rande dopadlo perfektně.. druhé už se konat nebude a o to mi vlastně šlo xD

Nyní jsem zase zpět v celé své kráse a mohu věnovat mé volné chvilky tomu, abych vás naučila, jak být úžasní jako já xD Radit vám však začnu až zítra, protože dnes mám pro vás šokující storku, která se mi v tomto týdnu přihodila!

Z neděle na pondělí jsem se vracela ze světové párty na oslavu nového vydání Kamasutry, kterou pořádala moje bestka na život a smrt Samantha. Domů jsem šla sama, protože jsem se musela na rozdíl od ostatních hnusek vyspat do celé své krásy a dokonalosti. Nasedla jsem tedy na tramvaj, kde jsem se posadila k mým kámoškám, známým fetkám a bezďačkám, a probíraly jsme nejnovější drbíky ze světa, laky na nehty a taky nové druhy drog, které vyzkoušely. Po mé cestě jsem se cítila obohacena o nové vědomosti a s úsměvem si to namířila k našemu zámečku... zde mě však úsměv přešel!

Za velkolepu branou, která chránila naše panství jsem zahlédla, že dveře do našeho sídla jsem otevřeny xO No babka zase nezamčela, pomyslela jsem si a již si pro ni chystala trest v podobě padesátidenní hladovky. Dveře jsem tedy zamčela, nic si z toho nedělala a zamířila si to do mé komnaty. Pomalounku jsem otevírala dveře, abych nevzbudila moji milou čivavu Paris a vešla do pokoje. Tam jsem však uviděla něco naprosto příšerného!

Nějaký člověk v černém outfitu vykrádal moji lakovnici! Když mě uviděl okamžitě vyskočil zavřeným oknem, dopadl na skálu, na které stál náš letohrádek a utekl pryč. No byla jsem vyděšena, vždyť ten člověk mi ukradl všechny laky na nehty! Okamžitě jsem se vydala na policejní stanici, ale zrovna jsem viděla, že tam přichází Sam, takže jsem se na to vykašlala. Odešla jsem zpět domů a přemýšlela skoro týden, co mám udělat xD Dnes jsem si však vzpomněla, že mám naprosto úžasné fanoušky, kteří by pro mě udělali první, třetí, desáté a poslední a rozhodla jsem se, že vás požádám o pomoc! Abyste nehledali jehlu v kupce sena, tak jsem pro vás napsala naprosto přesný popis.

Osoba byla oblečena v černém (černá kukla, černé triko, černé kalhoty xD)
Měřila: 1 - 215 cm
Vážila: 1 - 450 kg
Věk: 1 - 123,00002 let

Pokud podle mého popisu poznáte o jakou osobu se jednalo, okamžitě mi to napište do komentáře a já si to s dotyčným vlastnonožně vyřídím a domluvím mu, ať příště okrade někoho jiného xD

Tak ahojík xD

 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Aria Aria | 18. října 2015 v 16:13 | Reagovat

Aby to jen nebyla "Jarmila", včera si mě přidala na snímkochatu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz