Bojíte se tmy? - Oxany příběh

30. října 2015 v 20:00 | Anice |  AniceWeenský týden


Tento příběh se stal na místě, kde jsem se narodila a také vyrůstala...

V myší díře? Zeptala jsem se a Oxana po mně hodila nůž xD

Když se to stalo, byla jsem ještě malé nevinné dítko a nikomu jsem neničila jeho nudný živůtek jako teď :o) Někdo ho totiž ničil mně... a také dalším obyvatelům :oD
Mg, že moje babitchka šikanovala tvoji je známá věc..moc strašidelně to zatím nezní, řekla jsem a Oxa po mně hodila rozpálenou kládu xD

Bylo dvacátého osmého května a já právě vycházela ze školky a všimla si zaparkovaného zmrzlinářského vozu. Protože mi bráška dal pár centíků do kapsy, rozhodla jsem si koupit moji nejoblíbenější příchuť - ovčí žluč :o) Chtěla jsem si dát pět kopečků jako obvykle a podala zmrzlináři penízky. Muž mi přišel opravdu divný a z jeho vozu jsem slyšela výkřiky dětí, ale nějak jsem to neřešila :oD Koupila jsem si zmrzlinu a chtěla odejít, ale zmrzlinář mě chytil pod krkem a zatáhl do svého vozu, který z venčí vypadal male, ale uvnitř měl rozmery 120x374m :o)
Jako můj šatník, poznamenala jsem pyšně a Oxana mě šestkrát uhodila xD
Zmrzlnář mě svázal a do pusy mi nacpal......okurku, abych nemohla křičet a volat o pomoc. Kolem bylo dalších dvanáct dětí, z toho tři mrtvé, jedno se již rozkládalo a ostatní ho požíraly :o)

Proč se u toho usmíváš, zeptala se nervozně Jarmila, když brečela strachy xD Oxa se tedy snažila nasadit smutný výraz, ale koutky jí pořád ujížděly.

V autě jsem byla vězněna mnoho dní, že ani nevím kolik, protože jsem ztratila pojem o čase. Děti přicházely a odcházely, ale já pořád byla zde a vše to pozorovala s hřejivým pocitem.
Cože? Ty psychouško, pravila Sam, když si to dělala nažhaveným polenem xD
Pak, z ničeho nic, mě ten zmrzlinář vytáhl z auta a dotáhl mě do svého domku na kopci. Pustil mi zprávy a povídal, že mě nikdo nehledá. Nebyla jsem v šoku, protože jsem žádné příbuzny již neměla a můj bratr Blažej byl na dovolené :oD Rozhodla jsem se, že u tohoto muže budu bydlet a naučím se jeho triky.

Bože, co to je? Snažíš se nám vysvětlit, jak se z tebe stala psychopatka? Zeptala jsem se Oxy, když mě přivazovala ke stromu a pokračovala xD
Ukázal mi, jak zabít bez zanechání důkazu děti a důchodce, jak vydírat manažery, aby mi předali veškeré své jmění a také jak být krásná...ale to už jsem byla předtím :o) Zmrzlinář se stal mým dobrým přítelem a každé Vánoce si posíláme report o tom, koho jsme dostali. Většinou mi pošle i fotografie, které si zarámuji a zavěsím na zeď a před spaním se na ně dívám :o) Ale neboj Anice, pro tebe mám taky rámeček.. a moc pěkný, zdobený :o)

S holkama jsme na sebe nechápavě koukaly a Oxana se usmívala od ucha k uchu... Tak kdo vypráví další? :o) zeptala se a já se zvedla z klády a postavila se s baterkou před oheň.
Takže....to, co vám řeknu, vám přivodí noční můry i bez usnutí, donutí zvracet strachy, klepat se kdykoliv uslyšíte šeptání a pomočíte se při každém zavití větru.....
Jste připraveny, slabošky??? xD

POKRAČOVÁNÍ ZÍTRA


 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz