Finále, třetí řada + anketa

24. ledna 2016 v 16:00 | Anice |  Aktuality
Čusík Anicers!

Je to k neuvěření, ale již za pár dní vás čeká finální díleček druhé série mých naprosto závidihodných storek ze života. Uteklo to jako voda, ale nebojte. Přijde další série, která bude ještě ujetější, dramatičtější, šokující a stylovější xD No a na co se ve finálovém dílku a třetí sérce můžete těšit? Dejte si celý článek!


1) Ve finále druhé řady (které se opět bude odehrávat v létě) se dozvíme, jaké známky jsem dostala na vysvědčení nebo kolik cen jsem vyhrála na závěrečném ceremoniálu. Také budu řešit největší dilema mého života a to, kam se mám vydat na prázdniny xD Nakonec dostanu radičku od mé babky na totálně trapný ***** pro ******, kde potkám i Jarmilu a tu zakrslici Oxanu, která se mi samozřejmě opět bude snažit zničit můj wonderful life, a tak se budu já snažit zničit její život naprosté looserky xD Na ****** samozřejmě poznám mnoho nových přátel a některé si dovezu i k nám do Lhoty, takže se určitě máte na co těšit!

2) Ve třetí sérii nás čeká mnoho změn xD Budu zoufalá, budou mě pronásledovat vrahové, duchové a příšery, opět si začaruji, poznáte další lidičky z mé báječné rodinky, napíšu lechtivou knihu, konečně najdu muže svých snů i nočních můr, vydám se na dlouhou plavbu a jedna moje kámoška bude mít svatbitchku xD To vše a mnohem víc již brzy v nové sérii Krásné Anice xD

3) Ve třetím bodu bych na vás měla opět otázečku. Protože vím, že naprosto adorujete mé super originální rubritchky, které nikde jinde nenajdete, tak by mě zajímalo, kterou z mých super žhavých rubrik máte nejradši xD Je to Anicin vymaštěný pekáč, S&M Salónek, Aniciny desítky a nebo snad Anice radí? Hlasujte v anketě pod článkem!

A nyní se s vámi loučím, protože za dvě minuty musím být na brigádě, kterou mi domluvila moje máti v jejím obchůdku ze zlata, rubínů, diamantů a platiny xD Tak páčko!
 

20 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Emily Emily | Web | 25. ledna 2016 v 17:47 | Reagovat

Už se hrozně těším. Vždycky mě hrozně moc pobavíš a rozesměješ! :D

2 Wendy Wendy | Web | 25. ledna 2016 v 18:58 | Reagovat

Taky se moc těším Anice💋

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz