Moje plocha

1. března 2016 v 18:00 | Anice |  O mně
Ahojík zlobidla!

Tak jak si užíváte dny bez mých storek, které zrají jako víno? xD Vsadím se, že brečíte v nejbližším koutě, máte silné deprese a chystáte se zasebevraždit xD No a pokud máte kulaté místnosti jako my, tak děláte to samé, akorát ve středu kružnice! Ale nebojte se! Již brzy mám pro vás připraveno překvapení v podobě ***** *****, no není to vzrušující?

A o čem, že vám tedy budu psát dnes? Dejte si asi celý článek, mg xD


Jak jste si určitě všimli na blog.blog.cz, probíhá výzva, kdy nás Staník žádá, abychom mu zaslali screen naší plochy. Já se samozřejmě přihlásit neplánovala, protože nejsem nějaká vtěrka, která musí být všude, ale nakonec jsem svoji plochu přeci jen poslala? Co se stalo, ptáte se? Tak si opět dejte celý článek xD Standa, jakožto můj velký ctitel, milovník a bff na život a zaniknutí blog.cz, mi celé dny a noci volal, že potřebuje, abych se jeho výzvy zúčastnila! Nejdříve jsem se nechala ukecávat a dělala drahoty a Stanoušek mi začal posílat luxusní dary za miliony, na které si musel půjčit ve dvaceti bankách a prodat veškerý svůj majetek a polovinu rodiny xD Nakonec jsem se tedy nechala překecat a poslala mu i svoji plochu, která je plná tajemství.

PLNÁ VELIKOST: http://nd06.jxs.cz/305/436/413738387d_102586135_o2.png

A co tam tedy najdete? Mé oblíbené programy jako třeba FotoObchod 8 nebo prohlížeč Boogle Chrome a Spyke, přes který často komunikuji s mými friends. Dále zde jsou složky jako Mé sexy fotky, Oxana - tajné info (kde mám super tajné infošky o jejím životě a ty mi pomohou ji konečně zničit xD), Top hudbitchka a samozřejmě Koš xD

Na ploše mám také složku, kterou vy vidět nemůžete, protože je absolutně zamaskovaná a zaheslovaná 789ti místným heslem a obsahuje veškeré informace o mých návštěvnících jako je jejich velikost bot, věk, adresa, pohlaví, datum narození a nebo třeba první pusa s jejich idolem xD

Tak to by bylo pro dnešek vše a doufám, že mě Staník, který mě na kolenou prosil, tentokrát opravdu zveřejní a nedopadne to, jako se soutěží Miss Blog xD Tak čusínek!
 

22 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 cyber-princess cyber-princess | Web | 1. března 2016 v 19:59 | Reagovat

ty všechny postavičky děláš ty sama ? :O

2 Anice Anice | Web | 1. března 2016 v 21:58 | Reagovat

[1]: Jistě, ručně je vyřezávám do stormové kůry xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz