Veselé VelikoAnice

28. března 2016 v 11:04 | Anice |  Aktuality
Čusík buřtíci xD

Dnešní den je opět velmi významný. Dnes je totiž svátek, který absolutně miluji a zbožňuji a to z toho důvodu, že můžu borečkům zmalovat vejce bez jakéhokoliv postihu xD

Sami ho určitě slavíte, jmenuje se totiž VelikoAnice. Cože, počkat, co jsou VelikoAnice, nemyslela jsi Velikonoce??????
Ne, nemyslela, obviously xD V tento den se už od roku 2016 slaví moje velikost a taky stylovost, sexyovost, žhavost a plnost mých nadpozemsky božských rtíků xD OMG Anice, proč si zase vymýšlíš, ptáte se? Bohužel vás zklamu! Velikonoce měly tu čest, že se mohly jako zbytek nudných svátků přejmenovat po mé maličkosti a staly se z nich super zábavné svátky plné exotiky a sexuálních praktik. To poslední ale ne xD

Pokud se vám nelíbí, že se Velikonoce změnily na VelikoAnice (a to jste samozřejmě museli čekat, bylo to nevyhnutelné) můžete poslat papežovi nesouhlasný dopis, ale mějte na vědomí, že jsme BFF na život a smrt Ježíše Kristuse a tak váš dopísek pravděpodobně spálí ve Věčném ohni a zamíchá do popelu Máří Margaríny xD

Na závěr mého super informativního článku, který měl být původně rozdělen na 78 částí, aby vám vysvětlil, čím vším jsem si zasloužila vlastnit tento svátek, bych vám chtěla popřát krásné VelikoAnice, hodně zmalovaných vajec a taky spoustu čokoládových nebo opravdových králíků a nově i rozdávání sexy balíčků s kupou mých žhavých fotek v zaječím, beraním a vejcovém oblečku xD

Užijte si den mého falešného znovuzrození, a protože je nyní přestupný rok, děvčata bičují chlapce koženým bičem, jak se traduje v Bibli 2.0, kterou jsem nově napsala a ilustrovala xD
Mejte se!
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 L.G. L.G. | 28. března 2016 v 12:47 | Reagovat

A co to má společného s TT?!

2 Mykolas Caine Mykolas Caine | 28. března 2016 v 13:13 | Reagovat

[1]: Už jsem vzdal se ptát, :-! Jenže ona je prostě tak arogantní a sebestředná, že to tam dál bude cpát. To neřeš. :-! Bohužel to taky dělá proto, aby si lidi vztekali, honí si tím návštěvnost a svoje ego. Jsme bezmocní proti lidem, kteří tam cpou své články a nemají kus slušnosti, aby to nedělali.

3 Anice Anice | Web | 28. března 2016 v 13:36 | Reagovat

Nehejtujte mě pořád, stejně vím, že toužíte po mém tělu bohyně xD

Dávejte si články jako TT taky a nezáviďte xD

4 Mykolas Caine Mykolas Caine | 28. března 2016 v 13:58 | Reagovat

[3]: Já jsem slušný člověk, který bere ohledy na pravidla rubriky, kdyby to dělal každý jako ty byl by v tom guláš, ta rubrika neslouží na reklamu, ale to tůvj slepičí mozeček nebere. Já pokud píši na TT, tak k tématu, není ti co závidět. Já aspoň nemám co. Mám své čtenáře a získal jsem si je poctivou prací a talentem na psaní, ne tím, že bych cpal své články kam nepatří. Jsi egostická, do sebe zahleděná husa, co si jen léčí své komplexy přes svůj blog. Ve skutečném světě nejspíš zamindrákovaná ošklivka, jsi nula Anice, nemáš k ničemu úctu, nejsi střed vesmíru i když si to myslíš, vlastně mi je tě líto. Já nemám co ti závidět. Já jsem čestný, píšu pro lidi, abych je potěšil, pracuji jako dobrovolník na charitě, dělám druhým život lepší. Nemám to lehké sám ale neklesl jsem tak hluboko jako ty. Jednou až budeš starší bdojde ti, že jsi sama a nikdo tě nemá rád. Co bych ti měl závidět? Že tě nikdo nebre vážně, mají s tebe srandu a vlastně nemáš kamarády? Nebo snad ti mám závidět jak neustále na druhých léčíš své mindráky? Ty články do TT nepatří, zviditelňuj se jinak. Není správné to tam strkat. Ber trochu ohled na jiné. Jenže co ti říkat.. narcis a dosebe zahleděný egoista to nepochopí. Nezávidím ti, je mi to líto. Co všehcno si schopná napsat, jen aby si tě někdo všimnul, jinak by po tobě ani pes neštěkl. A rozhodně nemáš božské tělo, to je jen tvoje představa, kterou sis vytvořila v animaci. Kdyby jo. Dávala bys sem skutečné fotky.

5 Honey B Honey B | E-mail | 28. března 2016 v 14:13 | Reagovat

Sleduji tento blog už delší dobu, a tak jsem se dnes rozhodla vyjádřit. Absolutně nechápu lidi, kteří tento blog berou vážně a myslí si, že Anice je ve skutečném životě taková tupka. Ten blog, příběhy, články a prostě všechno je do detailu promyšlené. Některé to pohoršuje (Mykolas Caine) a někteří se královsky baví (já). Anice asi taková nula, která nikoho nezajímá nebude, když už jsem zahlédla minimálně tři blogy, které se ji snažili neúspěšně napodobit.

Anici přeji mnoho síly do dalších let a už se těším na třetí sérii jejích epických storek! xD

6 Myslím Myslím | 28. března 2016 v 15:15 | Reagovat

[5]: Myslím, že je v pořádku jakým stylem vede blog, ale není v pořádku, že strká své články do rubriky Téma Týdne, když s tématem, kter= se vyhlásilo vůbec nesouvisí, ano to dělají nuli, které si ečí své zamindrákované ega. Je jedna věc nějak dělat blog a cpát se kam co nepatří jen aby se honila návštěvnost. Nepohoršuje blog jako takový ale to jak cpe články kam nepatří.

7 Fialka Bellossom Fialka Bellossom | Web | 28. března 2016 v 15:34 | Reagovat

Tohle ale s tématem týdne vůbec nesouvisí.
Veď si svůj blog jak chceš, ale tenhle článek do Tématu Týdne nepatří, tak ho tam prosím necpi.

8 Mykolas Caine Mykolas Caine | 28. března 2016 v 15:38 | Reagovat

[5]: Všechno je v pořádku do té doby, dokud není člověk tak do sebe zahleděný, že si o sobě myslí jaká je hvězda a dokonalá až jí to vleze na mozek a nezačne být tak arogantní, že přes rozumné argumenty stále strká své články do rubriky Téma Týdne, i když s ní nijak nesouvisí. Bohužel asi tupka je, když nechápe, že to dělat není správné, protože kdyby to dělal každý (a ona skutečně není jediná) tak by ta rubrika pozbyla svůj smysl ale hlavně byl by v tom strašný chaos. Rubrika Téma Týdne neslouží k osobní reklamě, ale to vy dvě asi nikdy nepochopíte. Vy totiž ohled na druhé nemáte. Anice vidí jen sebe a ty jí jen slepě bráníš. Mně nevadí její blog a vážně ho neberu. Vadí mi, že jako výběrčí nejlepších z článků z TT rubriky musím všechno číst a tímpádem se prokousávat i tím co tam vůbec nepatří. Krom doho Anice by určitě ráda byla ve výběru, zase by měla reklamu, ale nedostane se tam, protože tam hází články jen mimo mísu. Její škoda, když je tak hloupá s tím já nic neudělám. Kdyby byl její článek k tématu a byl dobrý, sám ho tam dám. Ale nemůžu, porušuje pravidla rubriky. Já narozdíl od vás dvou chápu, že si lidé chodí do té rubriky číst články k danému tématu a otravuje je, že tam lidi strkají i věci co tam nepatří.  Klidně ať se Anice zviditelňuje přes rubriku TT, ale ať přidává jen články k tématu, ne všechno, ať se chová fér k ostatním blogerům, těm co se snaží na téma napíší a čtenářům, kteří tam kvůli tomu chodí a já uznám, že teková není. Ty se možná královsky bavíš, když ona tohle druhým dělá, já ne. Bezohledné honiče návštěvnosti rád nemám. A dokud tohle nepřestane dělat taková pro mně bude. Vůbec tu nejde o blog ale o tohle. :-!

9 Honey B Honey B | E-mail | 28. března 2016 v 17:21 | Reagovat

A já naprosto chápu, proč to dělá. Blog.cz bohužel nemá moc příležitostí pro nové blogery jak se zviditelnit a psát články na téma týdne, které ani nejsou téma týdne je nejlehčí (přihlášení do autorského klubu je bohužel uzavřené). Chápu, že normální blogové deníčky si nepotřebují dělat reklamy, protože jim návštěvnost může být putna, ale Anice chce nejspíš své příběhy předávat dál a bavit lidi a nějak to šířit musí.

Mě tohle rozhodně nerozčiluje a radši si přečtu nějakou šílenost od Anice, než článek o tom, co dělají mí potkani a nebo, že jsem strašný outsider a nikdo nechápe moje koníčky apodobně.

10 L.G. L.G. | 28. března 2016 v 19:24 | Reagovat

[5]: Problém není v tom, že by ty slátaniny snad někdo bral vážně. Pokud tento styl někoho vážně baví...tak prosím. Ale ať si ty krávoviny prostě píše bez toho, aby je zveřejňovala v rubrice TT. Pokud to nedokáže jinak, zřejmě si zas tolik  nevěří. Čtu články na  TT ráda a fakt mě nebaví, když narazím na články, které s TT nesouvisí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz