Narozeninová Hromovka - Vyhlášení

29. dubna 2016 v 18:00 | Anice |  Soutěže
Ahojec!

Od úterý jste měli možnost účastnit se Narozeninové Hromovky, kterou jsem pro vás připravovala celý rok. Přihlásilo se neskutečné množství lidiček, a to i ti, u kterých bych to vůbec nečekala!

Když jsem si projížděla komentáře (které byly většinou celé špatně) narazila jsem na známá jména. Jsou to totiž jména mých největších haterů a enemies, které určitě znáte a proklínáte, hážete jim na domy rajčata, podkopáváte nohy ve městě a plivete do jídel v restaurací. No nyní můžete přestat! Leri Goodness, kentaur a Moravský poděs se oficiálně přidávají mezi Anicers a my máme další důvod k oslavě!

Popravdě jsem si vždycky myslela, že tu nenávist jen hrají, aby vybočovali z davu a všechny anonymní milostné zprávy, maily a faxy mi chodili od nich xD A taky že jo! Když jejich komentáře mohl každý vidět, hráli si na siláky, ale jakmile jsem dala komentáře moderované, okamžitě mi vyznávali svoji lásku, klaněli se mi a posílali mi své spodní prádlo, ledviny a taky jejich vlasy, abych si mohla vyrobit jejich voodoo panenky.

No ale dost keců, dejte si celý článek a buďte v šoku z mých vlastnoručně kreslených diplomků, u kterých mi jako předloha sloužily fotografie mých nových fanoušků a již je chce zakoupit nejedna umělecká galerie xD

Jejich komentáře jsem bohužel nestihla nascreenovat, protože můj antivir vše, co přijde z jejich ip adresky do pěti sekund zničí.. ale nebojte, již to přenastavuji.
Snad se vám tedy diplomky líbí a okamžitě si je vystavíte na vaše blogísky a pokud žádný nemáte, tak na vaší ledničce, zdi a nástěnce ve škole či práci.

Mějte se a ve 20:00 se těšte na premiéru třetí řady mých storek!
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 1. května 2016 v 1:49 | Reagovat

No tak to je drsné. Málem jsem pustil moč xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz