Srpen 2016

Jak se připravit do školy

30. srpna 2016 v 18:00 | Anice |  Anice radí
Čuuuuuuuuuuuus xD

Prázdniny jsou u konce a vy máte deprese z prvního školního dne? Nevíte, jaké potřeby nakoupit, jak se obléci atd? No to máte štěstí! Zrovna se totiž vracím ze záhrobí a to pouze z toho důvodu, abych vám opět pomohla s nebohým životem, který vedete.
Jste ready? Já ještě ne, tak mmnt xD

TT - První vzpomínka

28. srpna 2016 v 18:00 | Anice |  TT podle Anice
No ahojíííííík buchtičky!

Sice píšu článek k TT pokaždé, když sem něco hodím, i když to vy sleponi nechápete a neumíte číst mezi řádky, ale tentokrát jsem se rozhodla, že napíšu další, který vložím do TT složky, abyste jednou nebrečeli o nespravedlnosti xD
Co to máme tentokrát? První vzpomínku? Ah, tak k tomu vám mám opravdu co říct!
Moje první vzpomínka není samozřejmě nějaká nuda jako ty vaše. Mezi moji první vzpomínku nepatří to, kdy mě moje matka poprvé políbila, kdy jsem udělala první krůček a nebo dostala absolutně boží barbínu xD První vzpomínka vznikla už při mém tvoření!

Moje fabulózní léto

17. srpna 2016 v 20:04 | Anice |  AktualityČahojec xD

Divíte se, že v létě nejsem tak aktivní, ale spíše pasivní? To je tím, že narozdíl od vás mám naprosto fabulózní život, který by mi mohla závidět i Bětka 2, Kimona Kardašínová a nebo Majkl Plastikson, který tajně žije na Hovnaji a již několikrát mě pozval pohrát si do jeho dětského koutku.
Abych tedy začala od začátku.


S03E03 - Zoufalá Anice, část 3. 2/2

2. srpna 2016 v 20:00 | Anice |  Season 3

POKUD NEVÍTE, CO SE STALO V PŘEDCHOZÍM DÍLE, ČTĚTE ZDE


L
Byla to ta hlupačka Susan 2.0. Začala jsem fejkově brečet a omlouvat se, že jsem to nechtěla udělat a taky že ve vězení nepřežiji a budu určitě dělat sexuální otrokyni nějaké namakané černošce, která si se mnou

E
bude užívat.....zase xD Susan 2.0 v ruce držela nějaký papír, tak jsem se podívala. Bylo tam napsáno, že se shoduje se Susan. Nemohla jsem tomu uvěřit...takže tato stará děvka jí mohla darovat ledvinu a nedarovala, a holky jsou naštvané na mě. V tom mě napadl geniální nápad!

Antispam.er.cz