Moje fabulózní léto [2]

6. září 2016 v 19:46 | Anice |  Aktuality
Ahojec xD

Takže kde jsme to minule skončili? Jo, už vím.. Chtěla jsem vám popsat poslední bombastický zážitek z mého pozoruhodného léta. Tak jdeme na to, ne? xD


S děvčaty jsme si tedy naplánovaly poslední aktivitu, která měla trvat pouze týden, ale nakonec se to protáhlo na celý měsíc a já skoro i zmeškala školu, babčin svatební obřad, její rozvod a v řadě 763. smrt tento rok xD
Chtěly jsme se jet potápět ke Korálkovým útesům, nafotit luxusní selfies se šperky a rybami, ale plán se nakonec změnil. Z ničeho nic, těsně před nástupem do letadla, mi zavolala Oxana!

Omg, co asi chce ta dilina debilní pošahaná liliputí kravka, řekla jsem, když už jsem jí hovor zvedla xD Ahojík Anice, chceš zažít nezapomenutelné prázky? Tak přijeď na moji chatku v lese :o) znělo z telefonu a já nadšením odmítla a zavěsila. Děvčata se ptala, kdo mi volal, tak jsem jim vše povyprávěla.. můj příběh skončil až v okamžik, když už jsme dvě hodiny seděly v autobusíku směr Oxany chata. WTF? xD
No nic, neřešila jsem to. Po dalších 8 hodinách jsme vystoupily na okraji opuštěné silnice. Omg, tak tohle je zastávka autobusu? To ani náhodou, ihned nastoupíme zpátky, řekla jsem. Holky mi však s třesoucím se hlasem oznámily, že ten autobus zmizel xOOOO

No nic, i to jsem neřešila xD Nikde nebylo ani živáčka a já začala mít hlad. Přemýšlela jsem kterou z holek uvaříme jako první a výběr padl na Bree, ani nevím proč, ale přišla mi velmi lahodná. Již jsem z kabelky vytahovala gril a nějaké koření, ale najednou začal zvonit telefon. Holky, čí to je, zeptala se vystrašeně Jarmila, ale žádná z holek se k tomu nehlásila xO Najednou jsem si u silnice všimla nějaké schránky, ze které ten zvuk vycházel. Opatrně jsem otevřela schránku, protože jsem si představovala, že z ní vyleze mrtvolná ruka, která mě do schránky vtáhne a já tam zemřu bolestnou a stísněnou smrtí. Nakonec na mě nic nevyskočilo, vzala jsem telefon a zvedla ho.
Na druhé straně se ozýval temný chrapot, jako by to byl samotný Satan. Nakonec to ale byla Oxana, která se omluvila, že má kašel, a už se na nás těší xD Přes mms mi poslala mapku, kterou se k jejímu stavení dostanem, poté se démonicky zasmála a zavěsila. Sdělila jsem holkám tuto skvělou zprávu a mohlo se jít. Ale víte někdo, jak fungují mapy? zeptala jsem se a Susan se přihlásila, že ona ano. Ihned jsem jí podala mobil a nechala ji, ať se činí. Susan řekla, že půjdeme rovně, a jakmile vykročila, spadl na ní strom a žuchla do vykopané díry xD Vzala jsem telefon a pořádně si prohlídla mapu. Myslím, že bychom měly jít doleva a pak nahoru, co vy na to? Nikdo mi neodpověděl, protože ty čůzy už dávno odešly xD Když jsem je konečně dohonila, uviděla jsem majestátnou chatu obklopenou smrkovými stromy. Dveře se otevřely a v nich stála malinká bytost z pekel, Oxana.

Fejkově jsme se přivítaly, ale přitom jsme obě moc dobře věděly, co si o sobě myslíme. Oxana nás pozvala dále a zavedla do sklepa.. počkat a co tady jako máme dělat? Ptala jsem se jí, když nás tam zamkla na 78 západů, 12 východů, 2 jihy a 3 severy xD Začaly jsme panikařit. Jarmila se již empaticky loučila se svojí maminkou, Samantha odkazovala všechny své erotické hračky Mirindě, Bree ničila všechny své rodinné recepty a já si mezitím lakovala prostředníček xD Bože holky, však se uklidněte, určitě nás nakonec pustí, jsme její jediné kamarádky, řekla jsem, když se zeshora ozývala taneční hudba a několik desítek hlasů a dupání xD Bože, ta mrcha nás opravdu chce zabít, v tomto zatuchlém sklepě, ve kterém je tato stará televize! Jakmile jsem to dořekla, televize se zapnula. Objevila se tam postava s papírovým sáčkem na hlavě, ale já ihned poznala, že to je Oxana xD To teda nejsem, Anice :o) řekla ta postava v TV xD Usadily jsme se na zem a čekaly, co nám ta trpasličí albínka chce. Vítejte v mé vražedné chatce. Pokud se z ní chcete dostat, máte smůlu.. ocitnete se ve vražedném lese. V chatě i v lese na vás čeká mnoho nástrah a přežije pouze ta, která zabije Anici. Ale pospěšte, máte pouze 10 minut na rozhodnutí, které vám změní život :o) Televize se vypnula a já ihned uskočila.

Bože Anice co děláš, ptala se mě Bree, která v ruce držela kuchyňský nůž. Jo Anice, pomátla ses? Ptala se udiveně Susan s motorovou pilou. Proboha Anice, nikdo tě přece nechce zabít, utěšovala mě Samantha v hokejové masce a s naostřenou sekyrou v ruce xD Jsi přece naše kamarádka, pravila Jarmila, když si brousila nůžky. Začala jsem couvat a křičet a vřískat a běsnit. Musím se dostat pryč, podotkla jsem. Rozhlížela jsem se po sklepě a najednou to uviděla.. bylo to okno! Svým geniálním mozkem jsem si spočítala jeho rozměry a potom proporce mé postavy bohyně.. vyšlo mi, že se touto cestou pryč dostanu xD....kdybych ale zhubla 10dkg do 3 vteřin, a to nemohu nikdy zvládnout! Takže tato možnost padla. Děvčata se zatím pomalu blížila a své zbraně hromadného ničení mířily na mě. Pak jsem to znovu uviděla. Na druhé straně sklepa byly dveře! Kam jen mohly vést, ptala jsem se dívek, a ty mi řekly, že určitě ne ven a že tu musím s nimi počkat xD Souhlasila jsem, ale pak jsem si to rozmyslela, protože jsem uviděla Susan, jak si omylem usekla motorovou pilou kousek nohy xD Rozběhla jsem se ke dveřím a holky srážela k zemi.. doufám, že mi to odpustíte, křičela jsem, když jsem se snažila z Bree vymlátit duši. Ta mi ještě na moji cestu upekla muffny a nabídla mi sklenku rudého vína. Neodolala jsem, a pak jsem ji zmlátila do kuličky xD Dveře jsem otevřela,a le to byla osudová chyba. Ihned se za mnou přibouchly, světla se rozsvítila a já spatřila velkou místnost obklopenou několika klecemi. Bože, co je to za místo, ptala jsem se osoby, které přijela na malé tříkolce xD Podle nekvalitně nalakovaných nehtů jsem opět poznala, že se jedná o Oxanu. Osoba se mě snažila přesvědčit, že nemám pravdu, tak jsem ji v tom nechala. Milá Anice, tvé přítelkyně pohořely a tak ty nyní vybereš, která se již nedostane do dalšího kola naší soutěže...co? takže tohle je soutěž? a co je hlavní cena? ptala jsem se, když se v klecích postupně objevovaly mé přítelkyně xD Hlavní cena je tvůj život, samozřejmě, řekla mi osoba/Oxana a odjela pryč. Dveře se za ní zabouchly a na velké výsledkové tabuli začal odpočet deseti minut. Chodila jsem od jedné kleci k druhé a poslechla si každý příběh. Anice, nesmíš vybrat mě, moje kočička Jana je na tom špatně a já se o ni musím postarat, plakala Jarmila xD Anice, mě taky nesmíš vybrat.. ještě jsem to nedělala v Jižní Koreji, hysterčila Samantha a u toho si mastila pekáč. Bree jí ho vytrhla z ruky a začala na něj pokládat vánoční cukroví. Mě také nesmíš vybrat, kdo jiný by ti pekl na svatbu, pravila Bree. No a co ty Susan, ptala jsem se té nebožačky, která se zasekla mezi mříže a pomaloučku celá modrala. Ta nic neřekla, takže bylo jasno. Promiň Susan, vybírám si tebe. Vzala jsem si nabroušenou břitvu z podstavce uprostřd místnosti a zamířila si to k Susan. Ta divoce vrtěla hlavou a mě ukápla fejková krokodýlí slza. Už jsem se rozmáchla, abych jí usekla hlavu, když v tom se ozval ten zvuk - dlouhé a protáhlé éééééé!
Ne bože, nikdo nezvracel a vím moc dobře, že víte jaký myslím zvuk. Opět se otevřel tajný vchod a přijela Oxana na trojkolce. Omg Anice, kolikrát ti mám opakovat, že nejsem Oxana? :o/ rozčílila se malá osůbka a já protočila oči. Protože jsi vybrala Susan, prohrála si a nyní je opět pořádán hon na tvoji osobu. Nyní se přesuneme z mé.. tedy této chaty do lesů a zde bude probíhat finální souboj o tvůj život a životy tvých kamarádek, Lovecká sezóna právě začala!

Ke komu to mluvíš, zeptala jsem se, když byla Oxana otočena k jedné ze zdí xD Podemnou se otevřely padací dveře. Ocitla jsem se v nějakém podzemním bunkru a na jeho konci bylo světlo. Když jsem se tam dobelhala, odčoupla jsem nějaké kořeny a dostala se konečně na čerstvý vzduch. V tom zazněl zvuk slavnostního rohu. Lovecká sezóna začala. Uslyšela jsem výstřel, tak jsem vzala svoje nohy i ruce na ramena a prchala do hlubokého lesíčku. Asi po dvaceti metrech jsem narazila na rozcestí. Jedna šipka ukazovala cestu ke svobodě a druhá k záhubě. Na dvacet minut jsem se zamyslela a sepsala si všechna pro a proti pro obě cestičky. Nakonec jsem se rozhodla pro záhubu, protože to znělo jako zhubnout, a to jsem přesně potřebovala xD Na této cestičce jsem viděla spoustu pastí, ať už tenké dráty přivázané k stromům tak, aby mi oddělily hlavu od těla, nebo nášlapné miny, medvědí pasty a taky samostříly xD Naštěstí jsem se všemu vyhla jako statečná gymnastka a pokračovala k cestě za svobodou. Nic proti, ale tudy se na svobodu nedostaneš.. vybrala sis záhubu. Řekla mi poklidným hlasem Nanice, která si na pařezu četla knihu xD Začala jsem panikařit, chtěla jsem se vrátit a vydat se tou druhou cestou, ale bylo pozdě. V patách jsem již měla děvčata.
Bree po mně vystřelila legálně drženou puškou, která si schovává v zástěře, a kulka jen o chlup netrefila můj chlup na hlavě xD BOŽE!!!! Bacha na mé vlasy, křičela jsem na ně, ale to už Samantha střílela z dvou pistolí a já se musela schovat do křoví. Na rameno se mi přilepil použitý kondom a já křičela jako vyšinutá a prozradila jsem tak svou polohu holkám, které se rychlým krokem blížily. Vyskočila jsem pryč a začala lézt na jeden strom. Doufala jsem, že když vylezu úplně nahoru a rozhlédnu se po celé krajině, uvidím jakou cestou se vydat, abych zachránila svůj luxusní životek xD Měla jsem pravdu! Rychle jsem si svojí fotografickou pamětí zapamatovala cestu a nenápadně slezla ze stromu. Skočila jsem do nedalekého křoví, ale to jsem neměla dělat.. něco v něm bylo xO Bylo to chlupaté, heboučké a žralo mi to hlavu
.
Prosím ať je to jenom roztomilý malý králíček, řekla jsem, když jsem se dívala na obřího medvěda grizzlyho xD Bože Anice...nehýbej se! Křikl někdo a vystřelil. Na malou chvíli se mi před očima přehrál celý můj život. Jak jsem se narodila. Jak mě moje máti upustila z okna, zatímco zalévala květiny, a já skončila na 10 dní uvězněná ve vyschlé studně. Jak jsem poprvé šla do školy pro slepé, protože všechny ostatní už byly obsazené. Jak jsem poprvé políbila kluka. Jak jsme poprvé políbila holku. Jak mi medvěd žral hlavu a taky ruce. Když jsem se vrátila zpět do reality uviděla jsem mrtvolu medvěda, moji ruku, která visela už jen na vlásku a taky Jarmilu s bouchačkou, která se na mě usmívala od ucha k uchu. To sis vážně myslela, že bych zabila svoji nejlepší kámošku, zeptala se a já jí odpověděla, že samozřejmě.. ano xD Jarmila mi podala ruku a vydaly jsme se do západu Merkuru... do cesty nám ale přijela Oxana na trojkolce xD Vážně jste si myslely, že vás nechám jen tak odejít? Omyl. Nyní bude Anice pohřbena do mělkého hrobu a bude mít dvě minuty na to, aby se z něj dostala :o) řekla a já jí odpověděla, že na tohle jí kašlu.. to už jsem však ležela v díře a snažila se neudusit hlínou. Naštěstí mi někdo pomohl. Dvě bílé ruce mě vytáhly ven a já opět viděla svět. A taky Bree, která mi po záchraně vyprala oblečení xD Oxanu jsme svázaly na támhletom stromu, pyšnila se Samantha, když si to dělala větví a také ježkem xD S holkama jsme se objaly a nasedly na Oxaninu trojkolku. Společnými silami jsme se dostaly na silnici, kde jsme chytily stopa a ten nás odvezl až ke mě domů.

Ale Anice, však se to odehrálo v jednom dni a ne celém měsíci, nadáváte mi a já vám říkám.. starejte se o sebe, nemusím se vám svěřovat s tím, co jsem dělala zbytek měsíce xD Doufám, že se vám další pokráčko mého léta líbilo a strašně mi můj zážitek závidíte a již si plánujete na příští léto to samé xD

Zatím se mějte a smějte, s pozdravem AKS xD
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mirenia Mirenia | Web | 6. září 2016 v 21:15 | Reagovat

URČITĚ si plánuji to samé :D

2 zugundaprostekunda zugundaprostekunda | Web | 6. září 2016 v 22:13 | Reagovat

Jsy tak strapná, že to ani možný. Ale je ftipný, jak se mně snažýš napodobovat. MNĚ. Bohužel pro tebe ty šlapko mrňavá, já jsem královna blogování tohodle roku a ty sy ty svý sračky můžeš psát jak chceš, ale mně nesaháš aňy po kotňýky.

Sem zabyla, amen

3 Anice Anice | E-mail | Web | 6. září 2016 v 22:34 | Reagovat

[1]: Tak mi potom napiš, jak se ti to líbilo xD

[2]: To je v pořádku, já jsem blogerka milénia, takže blogerku roku ti klidně přenechám xD

4 zugundaprostekunda zugundaprostekunda | Web | 6. září 2016 v 22:37 | Reagovat

[3]: Chcýpni ty mymyno, já jsem tu kynk

5 Anice Anice | E-mail | Web | 6. září 2016 v 22:45 | Reagovat

[4]: xD

6 MUDr X MUDr X | 7. září 2016 v 23:30 | Reagovat

Před třemi roky jsem dokončil všeobecné lékařství, ještě jsem se nerozhodl o specializaci. Váhám mezi psychiatrií a neurologií. Občas zabloudím na internet.
Osoba ( viz příspěvek  2,  4 ) mne zhlediska diagnózy velice zajímá.  Sleduji z povzdálí  její blog. Na diagnózu
začínám mít jistý typ.
s pozdravem bývalý medik

7 Zugundaprostekunda Zugundaprostekunda | 10. září 2016 v 8:14 | Reagovat

Tak to je ten nejhnsnjejší blok co jsm kdi vyděla. Pýšeš tu samé pýčovyny. A vůbec to nedává smisl!!! Raději seschni tu čubko jedna viprcaná. A najdi si nějakou kamarátku, která bude mooooc ráda čýst tihleti pýčoviny. Vem si přýklad ze mě a Fatimy. Je to nehorázná pýča, ale protože čte můj nejúžasnějšý blok světa tak se s ný bavym. Zatím papapa zmrdi. :-P

8 Anice Anice | E-mail | Web | 10. září 2016 v 10:15 | Reagovat

[7]: Ahojík děvo, proč se vydáváš za tu ****,**** a taky ***************** zugundu? xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz