Strašidelné příběhy - Matka

27. října 2016 v 20:00 | Anice |  AniceWeenský týdenMatka. Měla na sebe pouze přilepené diamanty, postavila se na místo s nejlepším osvětlením a začala.


Takže tento příběh se stal již za dob, kdy můj život nebyl ničen tou mrchou, jenž si říká Anice a mou dcerou má býti. Tento příběh se stal přesně před rokem. V 8 hodin ráno jsem se probudila na naší luxusní plachetnici za 7 899 333 122 dollarů..
vyprávěla matka a mezitím nám podávala fotografie, na kterých zrovna vstala, její nově koupené osmičky ji zakrývaly pouze mušličky, a její mušličku zakrývala mořská řasa... na oplátku jsem po matce hodila fotku z mého tradičního rána - zrovna jsem se na ní vyhrabávala z postele v mém luxusním pyžámku ušpiněném od omáčky, zvratků a hlíny, protože mě Oxana o půlnoci pohřbila do země a já se musela vydrápat ven xD

Odešla jsem do kuchyně, ale ve skutečnosti tím chci říci, že mě moji sluhové bez triček odnesly po křišťálových schodech do kuchyně, která je větší než všechny vaše domy dohromady. Tam jsem si z mé chytré ledničky, která objedná, na co pomyslím, vytáhla dvě exotická a nesmírně vzácná, podiamantovaná vajíčka ptáka Dodo, a podala je mojí osobní kuchařce, kterou vyučil sám Gordon Ramsay.
Požádala jsem ji, aby mi z nich připravila snídani o osmi chodech, a sama jsem se svezla na mém zlatém hoverboardu do obýváku, který je třikrát větší než moje kuchyně, která je šestkrát větší než Anicina rozpadající se chatrč.V obývacím pokoji z mramoru jsem se usadila ke krbu, i když venku bylo 38°C, a užívala jsem si ranní relax a taky striptýz od mých otroků ze Somálska. Po snídani jsem se odebrala na střechu naší jachty, kde jsem chytala bronz..

Tady se podívejte na video, co natočil můj osobní kameraman, řekla matka a na obřím plátně ve full uhd nám pustila, jak si na střeše jachty hladí celé své nahé tělo. No humus, pronesla jsem, když si to vedle mě Sam zrovna rozdávala s bezhlavým rytířem xD

Pak mě služebná oblékla do róby ušité z rozdrcených akvamarínů a lávových kamenů. Kapitán mé ohromné a luxusní jachty osázené rubíny a citríny, zadal kurz na můj osobní ostrov, kam si po těžkém dnu, vybírání luxusních lodiček a perských šál, ráda zajedu. Ostrov se nachází asi tři čtvrtě kilometru od mé haciendy, která, jak jsem již zmínila, je stonásobek vašeho města. Když jsme dopluli na pobřeží, malý kmen, který jsem pojmenovala po sobě, stejně tak i ostrov, mě přivítal v tradičních maskách mého neskutečně mladého obličeje, a ihned mi do ruky vtiskl nápoj, který navrhl jeden z nejlepších světových mixologů přímo pro mě. Nápoj se skládal z roztaveného zlata, vodky nalezené z dob první světové války, a také krve delfína oranžového.

No a kdy se jako dostaneš k tomu strašidelnému bože, stěžovala jsem si, když máti jen tak rozdávala mým přítelkyním šeky na $200 000 xD Nenápadně jsem si jeden také vzala, ale to mě už máti bičovala svým ostnatým bičem z rohů dvourožců, které nechala vyhynout. Kdybys mě pořád nepřerušovala, tak jsem se k tomu již dávno dostala, řekla a pokračovala ve svém příběhu.

Poté, co mě uvítal celý ostrov včetně zvířat a rostlin, které jsem sama vyšlechtila, jsem se konečně uvelebila ve svém letním sídle s božským výhledem na celý ostrov. Ulehla jsem do své houpací sítě, která byla pletena ze zlatých vláken, a užívala si perfektní počasí, které jsem si sama objednala u toho nejvyššího, mého přítele Boha.

Aha, takže je vlastně celá storka smyšlená, protože s Bohem jsem bff i já a nikdy tě nezmínil, řekla jsem chytře a děvčatům ukázala fotomontáž, kterou jsem právě vyrobila v malování a na které s Bohem hraji vodní pólo xD
To už ale matka vytasila videozáznam, jak je s Bohem na večeři a ten ji zrovna žádá o ruku xD

Po výtečně stráveném dni na mém soukromém ostrově jsem se rozhodla zajít do města a potěšit lid svou přítomností. Z mé bohaté garderóby jsem si vybrala šaty z nejnovější kolekce Kokot Chanel - Krásná, Mladá, Nebojácná, Bohatá. Tato kolekce byla ušita speciálně pro mě a nikde ji neseženete. Šaty byly bezramínkové, lemované drahými safíry a černými perlami. Látka byla z křídel nově vyhynulého motýla, který se nacházel pouze na mém ostrově. K těmto noblesním šatům jsem si vzala lodičky z akvamarínových růženínů, aby ladily s mýma očima, mojí mlaďoučkou pletí a šekovou knížkou v mé malé kabelce, kde se nachází neskutečné jmění. Ve městě zrovna probíhal letní festival na moji počest, takže všude kolem bylo mé oblíbené jídlo, pitivo a také sochy v nadživotní velikosti, které byly vyřezávány z palladia. Usadila jsem se na místo, které bylo pokryto zrcadly, abych mohla sledovat po celou noc svoji neskonalou krásu, když v tom se něco stalo... z mého drahoceného prstenu mi vypadl můj oblíbený rubín velikosti Aniciny hlavy.

Protočila jsem oči a zašla si do kouta na záchod, zatímco matka ženám ukazovala svoji šperkovnici, kterou měla čirou náhodou zrovna u sebe.
Anice, pohni sebou, nebo neuslyšíš to hlavní, nakázala mi matka skrze pozlacený megafon. Vytáhla jsem tedy svůj megafon, který byl vyroben ze starých novin, a řekla jí, že už jdu xD

Takže kde jsem to byla. Ah, rubín velikosti Aniciny hlavy. Nakonec se ukázalo, že byl větší než její dvě malá prsa a hlava zároveň. Nesmírně jsem se zděsila a celé slavnosti se vmžiku pozastavily. Ihned se nabídlo nespočet lidí, kteří tvrdili, že rubín naleznou a navrátí zpátky na jeho místo, jenže já potřebovala odborníka. Vytáhla jsem z mé drahocenné kabelky, která byla pokryta drahokamy, svůj zbrusu nový telefon Nokia Exkluziv NejlepšíNasvětěDiamantová a zavolala mého osobního klenotníka a poslala pro něj soukromou stíhačku, protože to byl stav nouze. Zatímco jsem čekala, ovívali mě dva otroci, kterým jsem posléze zaplatila tučný peníz, a dvě vesničanky mi umývaly nohy svými vlasy. Klenotník naštěstí po několika hodinách můj rubín našel a k tomu také několik kilogramů dalších drahých kamenů. Po tomto tramatizujícícm zážitku jsem se rozhodla, že se vydám zpět do mého sídla, které bylo větší než celý Lhotský kraj a také 789631 krát větší než Anicin kutloch u mé máti. Ulehla jsem do své postele, které byla měkoučká a nadýchaná jako mráčky.. a možná to bylo tím, že peřina byla vyrobena z opravdových mraků. Dalšího dne z rána mě vzbudil zvuk přibývajících kvadrilionů a žilionů na mém bankovním účtu.

Řekla matka a všem nám podala výpis z jejího účtu, který měl na sobě šestnácti cifernou částku.. Ach, vydržte, pokračuje to na další papírek, na jeden by se to nevešlo, upozornila nás a podala nám pokračování.
Naštvaně jsem zalovila v kabelce a všem podala můj příjem, který se vešel na papír o velikost 1x1cm xD
Paní Sekačková, a kdy se stane něco strašidelného? ptala se Susan, kterou vraždil duch bílé panny xD
No...ta situace s rubínem byla hrozivá! Ani nevíš, jak moc jsem se vylekala, když jsem ho viděla kutálet k té chátře....tedy k místním obyvatelům. Zděsila jsem se, že ho ukradnou a peníze z jeho prodeje si rozdělí, a já budu tak o 0,000000000001 % chudší. Naštěstí ale všechno dobře dopadlo a tato situace se dostala na titulní stránky všech předních časopisů. Už jsem podepsala i filmová práva a nyní k připravovanému filmu píšu scénář.
A to je jako celé? Zeptala jsem se a začala se šíleně smát. Můj příběh zadupe ten matčin do země, ale teď je na řadě....

POKRAČOVÁNÍ......WHOOOOOOO...PŘÍŠTĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 csi-las-vegas csi-las-vegas | 27. října 2016 v 20:21 | Reagovat

A pakže kdo tu spamuje do Téma Týdne. Prosím tě necpi tam co s tématem nesouvisí, buď tak hodná. Není to fér vůči těm co vybírají na blog téma týdne ani těm co se vážně snaží. Díky.

2 Anice Anice | E-mail | Web | 27. října 2016 v 20:45 | Reagovat

[1]: Omg, ale však to má s TT společného úplně všechno xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz