Strašidelné příběhy - Susan

28. října 2016 v 20:00 | Anice |  AniceWeenský týden
Teď je řada na Susan, řekla jsem, když ta husička zakopla o moji kabelku a vypadla z okna xD Když se po hodině a 78 minutách vyšplhala zpátky, usadila se na rezavý hřebík, který trčel z podlahy a začala svoji strašidelnou storku xD


Když jsem se nastěhovala na Hysteria Lane, skoro nikoho jsem zde neznala. Blížil se Halloween, a protože jsem nechtěla být sama, začala jsem se kamarádit s vykuchanou dýní, která stála před domem jedné z mých sousedek xD Naneštěstí jsem o tu dýni zakopla a zabila tak svou jedinou přítelkyni. A sobě jsem přivodila protržení míchy.
Pomocnou ruku mi podala nějaká žena, která vypadala jako anděl a také jsem ji několikrát slyšela popisovat nový den na předměstí xD Jak se jmenuješ, zeptala se mě, ale než jsem odpověděla, začala vyprávět, co dělají jiné ženy z vedlejších domů a mě si přestala všímat. To ovšem neměla dělat, protože jsem upadla do nedaleké kaluže a začala se topit. To už mě ovšem zachraňovala další žena z předměstí. Jmenovala se Lymetta, tak jsem se jí představila. Ahoj, jmenuji se Susan, řekla jsem, když mě jedno z jejich dětí trefilo kamenem do hlavy.


Proboha už přestaň, nemůžu to poslouchat, křičel šíleně Gaymír, tak jsem mu do hubitchky strčila svoje tři dny staré kalhotky xD

Lymetta mě pozvala k nám domů pod záminkou šálku kávy. Když jsem ale přišla dovnitř, donutila mě pomoct jí s halloweenskou výzdobou, zatímco ona bude kojit šesterčata. Vzala jsem do ruky koště, ale omylem jsem se s ním devětkrát přetáhla. Poté jsem vylezla na žebřík, ale omylem jsem se do něj zaklínila a jedno z jejích dětí mě mlátilo do hlavy kladivem.

To je holé neštěstí, bědoval Gaymír xD

Z kuchyně na mě křikla, jestli to už mám, a tím mě vylekala a já spadla ze střechy, na které jsem pokládala Santův kočár.

Ale však jsi měla dělat halloween ty děvko, pravila Sam, když si to dělala její nohou xD

Když jsem se konečně po dvou hodinách zvedla, vypravila jsem se za Lymettou do kuchyně, která seděla u stolu se zbytkem holek a mastily karty.

Já bych si taky zamastila, přerušila Susan opět Sam a nadrženě zamrkala xD

Lymetta mi přikázala, že jim mám připravit horký čaj. Když jsem na sebe vylila dva litry vařící vody, začala jsem si uvědomovat, že mě Lymetta využívá. Naštvaně jsem kopla do židle na které seděla, tím si zlomila nohu, pánev a taky a ruku a vystřelila jsem z jejího domečku rychlostí blesku. Venku už byla tma a já hloupá husička nevěděla, na jakou stranu se mám vydat, protože si ještě pořád nepamatuji, kde bydlím, vyprávěla jsem tchoři, který mi zrovna seděl na obličeji. Nakonec jsem ale cestu našla. Domů jsem se totiž dostala až za světla xD Než jsem stihla cokoliv udělat, zazvonil zvonek. Opět jsem čekala Lymettu, ale za prahem stála jedna docela hezká malá mexičanka. Představila se jako Gabča a nabídla mi u ní šálek horkého čaje. Když jsem však vešla do jejího domu, měla jsem na sobě uniformu služky a oprašovala jsem starodávnou sbírku hřebenů xD Až to dokončíš, tak potřebuji vyleštit tu čínskou vázu, která stojí vedle tebe, rozkazovala mi Gabča, zrovna, když jsem vázu rozbila a její střep se mi zabodl do hrtanu xD Domů jsem se dostala až pozdě v noci se 49 centy v kapse, které mi Gabča dala za mé služby. Když jsem ležela v keřu plném trní, protože jsem někde ztratila klíče, přemýšlela jsem, proč mě tyto dvě ženy využívají a doufala, že aspoň ta zrzka od naproti bude v pohodě.
Šeredně jsem se zmylila!

Bože, Susan, proč si vymýšlíš, v životě jsem se k tobě nechovala hrubě, řekla klidně Bree, když jednou nohou stála na jejím hřbetě, zatímco Susan leštila podlahu kartáčkem z řasenky xD

Bree, stejně jako zbytek děvčat, mě pozvala na aromatický šálek čaje. To byla ovšem lež. Jakmile jsem vstoupila dovnitř, ocitla jsem se ve sklepení v otrocké kombinéze a musela jsem párátkem odstraňovat 300 let staré pavučiny xD Tento den jsem byla velmi znavena a naštěstí jsem nemusela jít ty stovky kilometrů až do mého domečku, protože mě Bree zabarikádovala ve sklepě. Když jsem ležela na lůžku z ostnatých drátů, řekla jsem si, že už se nenechám zneužívat a něco s tím udělám. A tento den se v mé hlavě zrodil geniální plán, díky kterému jsem vytvořila masového vraha v masce mývala, který od té doby terorizuje obyvatele Hysteria Lane. Jako první oběť jsem si vybrala...

Tak počkat.. ten vraždící mýval v masce jsi ty, ptala se Bree, když jí Susan dělala brazilskou depilaci.
Ano, a nech mě to laskavě dokončit, Bree! křikla Susan a trhla páskou....kterou ale měla na své mušličce, a zavřískala bolestí xD

Jako první oběť jsem si vybrala tvého manžela Sexe. Stopovala jsem ho až k vám domů, ale cestou mě přepadl gang mývalů a málem mě znásilnil. Nevzdala jsem se a druhý den ho sledovala do práce. Cestou mě ovšem odchytila odchytávací služba a zavřela na týden do útulku. Rozhodla jsem se zaměřit na manžela Gabči, a tak jsem ho sledovala dalekohledem ve sprše a u toho si hladila lasturku xD Protože Carlose jsem zabít nemohla, vybrala jsem si jako další oběť manžela Lymetty. Když jednoho dne odjela Lymetta s dvaceterčaty k doktorovi, nenápadně jsem se vkradla do jejího domu a cestou shodila popelnice, bicí, šlápla jsem na obří pískací hračku a zlomila si obě nohy a jedno žebro xD Když jsem byla konečně uvnitř, viděla jsem Toma v kuchyni. Ze své podprsenky jsem vytáhla kudlu, kterou jsem si omylem zabodla do pravého oka, a malými kroky jsem se zezadu přibližovala. Připravila jsem se, chtěla jsem mu bodnout kudlu do zad, v tom mě ale někdo střelil do obou nohou!!

No ne, určitě to byla Lymetta...

Byla to Lymetta. Nemohla jsem uvěřit, že by mi tohle moje drahá přítelkyně mohla provést, po tom všem, co jsem pro ni udělala.

Že jsi jí málem zavraždila manžela?To jsem v šoku, řekla...Matka? Ona tu ještě je? Rychle jsem na sebe navlékla své pozlacené šaty, ale nešťastnou náhodou je máti podpálila, když si zapalovala cigaretu vyrobenou ze stodolarovek xD

Lymetta na mě zavolala policii a já strávila pár dní ve vazbě. Nakonec mě moje dcera dostala na kauci a od té doby se k sousedkám chovám slušně a vděčně.

Ale to nebyla halloweenská storka ty děvko hloupá, okřikl ji Gaymír. To tedy byla, odporovala Susan, z náprsní kapsy vytáhla sekáček na maso a usekla si omylem kousek ucha.

No nic, vypadá to, že vás budu muset naučit vyprávět pořádně strašidelné příběhy, řekla jsem a šla se postavit ke zdi, na které byly krvavé stopy. Takže tento příběh se odehrál před rokem a opět je podle skutečné události a také může obsahovat nevhodný obsah.

Takže, stalo se to přesně před-

Roku 1766 jsem pracovala jako švadlena v místní vesničce...

... začala vyprávět babka, která se k nám drze vetřela!!!!!

POOOOKRAAAAČOVÁÁÁÁNÍ PŘÍÍÍÍŠTĚ!


 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz