Moje sexy Vánoční fotky

18. prosince 2016 v 17:19 | Anice |  VÁnice


Ahoooooj vÁniční elfové a elfky xD

Každým dalším dnem jsme blíže k tomu svátku, který všichni tolik milujeme - k vÁnicím.
Protože jsem absolutní nadšenec tohoto svátku a věřím, že jsem reinkarnací Ježíše a svátek je vlastně na počest mého předchozího já, žiji vÁnici měsíce dopředu! Už v květnu jsem nazdobila svůj letní palác vÁničními světly, na zahradu postavila soby a Satana Klause v nadživotní velikosti. I když si sousedé mysleli, že jsem absolutní coura a taky mi zavolali ambulanci, protože se domnívali, že jsem spadla z mé přepychové postele a praštila se do mé hlavy křehčí než je křepelčí vejce, vÁnice jsem slavila i v červnu, kdy jsem ukradla 12 psů se vzteklklinou a přestrojila je za mé soby. Jeden pes ovšem sežral ten zbytek a pak i mojí chůvu, která se o mě starala už od mého prvního dne na světě xD

Co tím ale chci říct? Ptáte se mě zoufale, protože jste si přečetli titulek článku a divíte se, proč tu povídám o tom, jak jsem se v srpnu přestrojila za paní Klausovou, nechala malé dětičky sedat na můj klín a pak mě až do listopadu zavřeli pro pedofílii xD
Před vÁnici mám takovou tradici, a to nafotit naprosto sexuální a božskou sváteční kolekci, kde se převlékám za vÁniční roštěnku, kterou by přehnul i váš nevlastní otčím, jenž vás každé úterý svázal ve sklepě ke sloupu a nasadil vám na hlavu masku ovce a....to se stalo vám a ne mě!!

V celém článku najdete deset vzrušujících foteček focené mým osobním profesionálním fotografem, kterého jsem našla postávat za křovím u mateřské školky.
Připravte si kapesníčky a náhradní prádlo, protože jeden ****** nezůstane suchý xD


A poslední já a moje neutrální dvojče Nanice xDCo na to říkáte? Už jste si je všechny stáhli a nalepili místo tapet, do své peněženky, nad postel a na záchod, vy chlípní úchyláci?

Napište do komentů jak moc vás od stupnice 1-10 vzrušili xD


 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 inspiracenauteku inspiracenauteku | Web | 18. prosince 2016 v 17:46 | Reagovat

:DD SEXY!

2 kouzelnakrajina kouzelnakrajina | Web | 18. prosince 2016 v 20:37 | Reagovat

moc sexozni...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz