Příběhy z farmy 2 - Silvestr

30. prosince 2016 v 17:32 | Anice
Jako malý kur jsem novoroční oslavy trávila mezi mými příbuznami - slepicemi. Matka mě totiž několik let nechala v tom, že jsem se vyklubala z vejce a moje opravdová matka je naše slepice Kamila.


Den před oslavami jsem se se svojí matičkou Kamilou vydala na trhy, kde bychom mohly nakoupit nějaké pochutiny na tento velký den. Do nákupního seznamu jsem napsala věci jako ječmen, kukuřici, žito a kuřecí křídla, protože ty jsem milovala.
Na trzích se mi děti často smál, netušila jsem proč. Bylo to kvůli mým šatům ze slepičích hoven, nebo klobouku ze slepičího hnízda? nebo proto, že jsem 18x větší než moje matka, nejsem opeřená, nemám zobák a dvě křídla? Na všechny tyto šukanující fagany jsem poslala stádo divokých slepic z vedlejší farmy, protože jsem jejich služby vyhrála v tanečním souboji, který se konal v naší stodole. Moje matička mi za to vyhubovala, vyklovala oči a vyhostila z našeho kurníku.
S nákupem v mé kabelce tvořené z uhynulé a vykuchané vačice jsem se vracela domů sama. Moje opravdová matka, která se ale vydávala za bězdětnou majitelku farmy, a nutila mě platit jí každý týden nemalý nájem, se zeptala, kde je slepice Kamila. Rozbrečela jsem se a objala tuto pro mě cizí ženu, která mi záhy prozradila, že je moje opravdová matka. Vřele jsme se objaly a řekly si, že se milujeme a nikdy se neopustíme...jakmile to matka dořekla, viděla jsem, jak mě přivázala k osamělému smrčku v hlubinách lesa a poté mi zamávala svým šátečkem, který byl poset diamanty. Do konce tohoto roku jsem byla tedy přivázána ke stromu. Vystřídalo se na mě několik nadržených lesních zvířátek, třeba zajíc Honza a nebo lesbická liška Johana.

Domů jsem se vrátila dvě hodiny před půlnocí a tedy začátkem nového roku. Moje matka se podivila, co tu zase pohledávám, a už volala cajty, chlupaté a v neposlední řadě vesnické policisty.
,,Maminko, chtěla bych oslavit Nový rok v tvé náruči," řekla jsem, když mě matka posadila do kýble a pomalu spouštěla do hluboké studny. Ve studni jsem si našla mnoho nových přátel. Nejvíce jsem si oblíbila černovlasou dívku, kterou zde prý utopila její farmářská matka, která ji absolutně hejtovala. Její příběh mě tak dojal, že jsem vybrečela celý rybník a díky tomu se dostala pryč ze studny. Když jsem došla k matce, která se zrovna ptala svého kouzelného zrcadla, kdo je nejvíc sexy šťabajzna ve vesnici, zrcadlo odpovědělo že já.Matka se divila, a pak se otočila a v očích se jí zračilo zlo.
,,Anice, jdi do pokoje, dnes na tebe nemám náladu," řekla stroze, když mě hnala do mého přístěnku pod televizí, zamkla ho na deset západů a 3 severy, a klíč poté roztavila a vytvořila si z něj nové náušnice.

Ve svém přístěnku jsem přemýšlela o tom, proč mě asi matka nesnáší, a také si postěžovala mé nové přítelkyni, kryse Grétě, kterou jsem poté musela sníst, protože jsem měla strašný hlad. Když už jsem slyšela, že venku probíhají oslavy konce roku, někdo mi odemčel dveře. Byla to moje babka, která zrovna přijela!
,,Ahoj má nejdražší vnučko," pozdravila mě babitchka. Objala jsem jí vroucně a dala jí pusu na tvář, avšak kousek tváře mi na ústech zůstal. Málem jsem se z toho zeblila, ale pohled na mojí drahou babitchku, kterou nade vše miluju a budu se o ni starat až zestárne o dalších osmdesát let, mě pohladil na srdci. Moje matka samozřejmě nebyla šťastná že mě "vysvobodila" z mého pokojíčku, ale řekla si ať si k ní přisedneme. Myslela jsem, že ji babitchky návštěva obměkčila, ale pak jsem zjistila, že pouze chtěla namasírovat nohy.

Poté, co jsem matce provedla masáž nohou a také celého těla, se stalo něco, co jsem opravdu nečekala. Matka se ke mně otočila a pronesla: ,,Anice, až zamrzne peklo, tak se mnou můžeš oslavit všechny důležité události v našem životě x)"
A tak jsem napsala samotnému pánu Pekel, zda by to bylo možné. Ten mi samozřejmě vyhověl, protože jsem jeho tajná milenka.

Další rok jsem se již chystala na oslavení Silvestra s mojí drahou matičkou..to jsem ale nevěděla, že mě omylem zapomene na bleším trhu, kde si mě koupil místní farmář a já se mu další dva roky starala o prasata a jeho postiženou oslici Světlanu.

KONEC


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misaki Misaki | Web | 30. prosince 2016 v 19:24 | Reagovat

To musel být opravdu super Silvestr, chudák krysa Gréta, doufám, že ti aspoň chutnala :D

2 Sandra Sandra | Web | 31. prosince 2016 v 11:23 | Reagovat

Sním či bdím? To je nářez, ale zábavnej....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz