ŠOK! Chtějí mi zrušit blog!

21. prosince 2016 v 12:00 | Anice |  Aktuality
Ahojíííííííííneček vy podrazácké svině xD

Zrovna jsem si užívala krásný víkend v našem soukromém hotýlku na Hovnaji, když v tom mi poštovní beruška přinesla šokující zprávu. Co se zase děje v mém životě, který je většinu roku zalit sluncem? Kdo se mi snaží zničit vÁniční náladičku? Dejte si celý článek, protože jsem vytočená do morku kostí!

Vážená Anice, dovolujeme si Vám říci, že jeden z vašich absolutních haterů na Vás poslal stížnost z důvodu zneužívání Tématu Týdne. Protože jsme zaslepeni, rozhodli jsme se pozastavit propagaci Vašich článků na titulní stránce našeho prestižního blogového serveru po dobu 30 dní. S láskou Standa.

Tato zpráva mě naprosto šokovala. Ihned jsem se šla podívat na můj skvostný bloček plný mých životních zážitků a zjistila jsem, že to byla pravda! Co teď budu dělat, brečela jsem babičce v klíně a ta mě přetáhla skříní a řekla, že se mám okamžitě vzmužit xD Babku jsem poslechla a rozhodla se napsat tento článek plný rozhořčení a vzteku, a také luxusu, protože vám představím mojí novou kolekci podprsenek ušitých z předkožek na jaro 2017 xD

Ale zpět k věci! Jak si vůbec někdo mohl dovolit reportnout můj zázračný blog, který Papež prohlásil za novodobý zázrak a předal mi titul, kterým se pyšnila Matka Tereza? Jak si vůbec někdo mohl dovolit pošpinit mé dobré jméno tím, že zneužívám Téma týdne? Já? Taková čestná žena, která získala nejvyšší vyznamenání od starosty Lhoty jako nejpravdomluvnější občanka? xD Také jsem už několikrát mým vysmaženým hejterům vysvětlovala, že všechny moje článečky se týkají TT a je jejich chyba, že jsou totálně zdrogovaní a neumí číst mezi řádky xD Samozřejmě vím na 999%, kdo je ta závistivá osoba, která mě nahlásila, a taky jsem jí do jejího chudého příbytku dala skryté kamery a na její práh připravila překvapení v podobě hořicího pytlíku s dalším překvapením uvnitř.

Protože nyní přijdu zhruba o 0,00000000001 % mých návštěv z důvodu blokace na hlavní stránce, rozhodla jsem se všem mým haterům psát komentík o tom, kdy se na mém blogu objeví nový článek. Samozřejmě i nadále budu dělat reklamní spoty na kanálu Uruguayské televize, stejně jako lobbovat v parlamentu, aby odkaz na můj blog jakožto hlavní zdroj informací přikládali ke každému jednání o novém zákoně. Prostě tím chci říct, že i nadále bude moje návštěvnost cca. 78964 krát větší, než kdyby se spojila návštěvnost všech blogů na blog.cz a stále bude můj blog ten nejdiskutovanější a taky nejvíc sexy, takže se nebojte xD

A co vůbec Standa? Proč to udělal, když jsme takový přátelé s výhodami? Samozřejmě jsem mu ihned callnula na jeho privátní čísílko a začala se vyptávat. Naneštěstí to zvedla jeho sexretářka, která mi oznámila, že na poslední chvíli odletěl do Azerbajdžánu pěstovat kokosy. No úplně mi bylo jasné že se pouze odešel schovat před mým hněvem, kterým bych ho spráskala jako zlobivého pejska svým ostnatým bičíkem!

Takže Stando, pokud tohle čteš ze sdíleného počítače pro všechny azerbajdžánce, kteří na něm pouze sledují porno, a tak jsi taky musel říct že se jdeš podívat na nadržené štětky z tvého okolí, čekám na tebe a na vysvětlení proč jsi takto zhanobil náš velice blízký a privátní vztah! A pokud si chceš to, co jsi natropil vyžehlit, tak není nic jednoduššího, než mě konečně přidat do Autorského klubu, protože JÁ, která si sama sepisuje svůj život plný překážek, si to rozhodně zasloužím xD

Takže zatím se mějte vy nenávistné coury a očekávejte, že vaše nebohé bločky taky nahlásím.. třeba, že jste ukradli mé oblíbené slovo, na které jsem si zakoupila licenční práva.

P.S. S TT to má společného vše xD
 

18 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Stojíte o storky z mého dětství?

Ano, miluji malou Anici
Ne, nesnáším malou Anici

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 22. prosince 2016 v 6:54 | Reagovat

No, snad ti ho nakonec nezruší ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz