Vánoční příběhy 2 - Anice

24. prosince 2016 v 15:00 | Anice |  VÁnice


No takže, určitě se všichni třesete na můj Vánoční příběh, který se opravdu stal, každé slovo které řeknu je zcela pravdivé a může ho dosvědičt nespočet svědků, začala jsem xDTato událost se stala předloňské Vánoce. Zrovna jsem kouřila doutník v mé lóži, v krbu praskalo dříví a moje dvě dogy líně ležely vedle mého koženého křesla. Najednou mi zazvonil můj mobilní telefounek značky Pokia. Okamžitě jsem hovor přijala a zjistila, že na druhé straně je moje nejlepší kamarádka, která se jmenuje.. Falešnice Fejková xD Pozdravila jsem ji a popřála ji krásné svátky. Falešnice mi však řekla šokující zprávu, která otřásla celé mé Vánoce.
Co tak šokujícího mi Falešnice řekla? A proč mi zničila Vánoce? To se dozvíte až po přestávce.


Řekla jsem a začala dělat reklamu na můj nový makeup set z koních výměšků.


Ok, jste všichni připraveni na pokračování? zeptala jsem se, ale nenechala jsem je odpovědět a pokračovala ve svém napínavém příběhu.


Anice, Anice, okamžitě musíš přijít ke mně, něco se stalo, nemohu tit o říct po telefonu, protože......ale vysvětlení jsem neslyšela, protože mi telefon bouchl v ruce a roztrhal prsty a půlku tváře xOO Naštěstí jsem superbohatá a spravila si plastiku...prsou xD No okamžitě jsem nasedla do mého osobního tryskáče, kde jsem si od mého sluhy objednala sklenku šampaňského a taky thajskou masáž. Asi za dva dny jsme byli u Falešnice, protože jsem ještě letěla na výlet kolem světa. Když jsem byla konečně před jejím chudobným domem, zaklepala jsem na dveře, které okamžitě spadly, tak jsem si je strčila do kabelky, aby po mě nechtěla náhradu za tuto velikou škodu.
Falešnice mě pozvala dále, ale co jsem neviděla - uvnitř byly i další mé top best friendky, které bych ohodnotila 5 hvězdičkami z pěti.


Já jsem tam teda nebyla, vzkázala mi Jarmila. Ani já, řekla mi Sam, která to dělala s mou služkou xD A já jsem tam také nebyla :o) řekla Oxana, kterou se sem vetřela, na zádech měla velký lupičský pytel, ze kterého se sypaly šperky....zajímalo by mě, co to tam má.


Seděla zde Bestka Vymyšlená, Neexistka Vysněná, Cecilie Neskutečná..ale počkat, kde je Smyšlenka Totální, zeptala jsem se děvčat a ty se rozbrečely. Poté, co jejich slzy vyplavily celé městečko a já musela ze svého neskutečného bohatství zaplatit jeho opravu, mi sdělily, že naše drahá přítelkyně včera zahynula naprosto brutální smrtí, když jí přejela vesmírná loď na procházce po pláži.


WTF, řekla Oxana, když mi seděla na klíně a já ji česala vlasy.
To se určitě nestalo Anice, to je moooc sci-fi, řekla mi Jarmila, když se za oknem objevil obří mimozemský stroj a svými paprsky ničil okolní domy xD
Bože stalo, a nepřerušuj mě, už nevím kde jsem skončila. Ajo, vesmírná loď v pralese...
Na pláži, opravila mě Oxana.


Jasně.....takže jsem se holek zeptala kdy bude pohřeb. Neexistka odpověděla, že na Štědrý den. Takže se budu ten samý den radovat z bohatých darů a oplakávat moji drahou přítelkyni Smyšlenku Absolutní?


Nejmenovala se Smyšlenka Totální? :o) zeptala se Oxana, tak jsem ji narvala do našeho betlému o rozměrech 10cm x 10cm xD


Ihned jsem vyrazila domů, abych tuto příšernou zprávu řekla mé babitchce. Babitchka zrovna doma přepočítávala zlatý prach, který máme v našem tajném trezoru pod zemí.
Anice, máme o tři prachová smítka více, pověděla mi šťastně babitchka. Ach, jak já tu starou paní miluju...


Ale teď mě neruš omg ty vyzáblá mrtvolo, řvala jsem na ni, když na mě mávala z okna xD
Anice, je toto příběh o Vánocích, nebo o tom, jak jsi bohatá? ptala se mě Sam, když si to dělala MÝM pozlaceným vibrátorem!!!
No samozřejmě že je to Vánoční příběh, už se dostávám k jádru.


Babi, moje kamarádka Smyšlenka bohužel zesnula. Jakmile jsem to babitchce oznámila, zhroutila se a brečela do svého kapesníčku, který byl posázený perlami a diamanty a ušit byl z platinových vláken. Utěšila jsem moji drahou babičku a řekla jí, že kvůli tomu, jak jsem se zdržela na výletě kolem světa, se musíme připravit na pohřeb, který je přesně za 20 minut.
V místním kostele, který má rodina po staletí vlastnila, probíhala bohoslužba za moji drahou kamarádku....eeee....tu nejlepší, jakou jsem kdy mohla mít.


V ten moment se Jarmila rozbrečela a utekla z domu, Samantha si odfrkla, hodila po mě své venušiny trjúhelníčky a Oxana, která právě cpala mé čivavě do zadku petardy, se na mě zamračila a zalezla do myší díry.


Když jsme se s babitchkou dostavily na pohřeb a strhly na sebe veškerou pozornost, protože jsme byly oblečeny jako absolutní vévodkyně pohřbů, usadily jsme se do hlediště na naše VIP místa, která stála 45 000 dollarů a v ceně lístku bylo zahrnuto i meet & greet a samozřejmě upomínkové předměty jako kniha posmrtných fotografií naší nebohé přítelkyně a nebo kryty na mobil s její mrtvolnou fotečkou.


Rozhlédla jsem se kolem a nikdo tu nebyl. Omg tak coury, kde jste!! Řvala jsem, pak jsem jim zavolala, ale Jarmila měla hlasovou schránku, Samantha vzdychací schránku a když jsem volala Oxaně, tak z telefonu vystříkla kyselina a vyžrala mi levé oko xD
To jsou fakt kamarádky, to není možné, stěžovala jsem si mé čivavě, když jsem zapalovala nastrkané petardy v jejím ánusu.Po náročném dnu a krásném hovňostroji, který doprovázely orgány a části mojí drahé čivavky, jsem ulehla do mých měkoučkách peřin a těšila se na ráno, kdy mi Satan Klaus nadělí hromadu dárků, které jsem si právem zasloužila, protože jsem celý rok byla hodná a neporušovala jsem žádné z přikázání.


Sotva jsem zavřela oči, objevila se Oxana a vykuchala mi břicho xDVESELÉ VÁNOCE! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz