Vánoční příběhy 2 - Jarmila, řidič, stará paní, holčička, úchyl, obyčejná žena

23. prosince 2016 v 19:36 | Anice |  VÁnice


Tak kdo bude vyprávět Vánoční příběh teď? zeptala se Jarmila, když začala vyprávět ten svůj.

Takže bylo to přesně týden před štědrým dnem a já s mojí maminkou a tatínkem jsme jeli do města pro vánoční stromek a také dokoupit nějaké dárky. V obchodním domě jsem zahlédla Santovu vesničku a poprosila mamku, zda se můžu posadit na Santův klín. Když jsem dostála frontu, šla jsem k Santa Klausovi a sedla mu na-

Joo, to když jsem dělal Santa Klause ještě před touto prací, to bylo panečku něco!

začal vyprávět řidič svůj Vánoční příběh xDPsal se rok 2003 a já pracoval jako Santa v jednom obrovském obchodním centru, které tady už dávno nestojí, protože ho nechali strhnout kvůli nějaké nafoukané bábě a její vnučce, jenž si zde nechaly postavit obrovský zámeček. Do práce jsem chodil rád, protože jsem miloval, když mi malé děti sedaly na klín a já k nim mohl přivonět a nebo je....


Bože, to jste mě přerušili kvůli nějaké storce o pedofilovi, rozčilovala se Jarmila, tak jsem ji do její pussynky strčila ponožku. A do jejích úst tu druhou xD Teď neruš omg, okřikla jsem ji a pobídla pana řidiče, aby pokračoval.


Bylo krásného třiadvácátého prosince a zrhuba dvě stovky dětí se mi prostřídalo na mém rozžhavném klíně. Celou tu dobu na mě dýchyla Vánoční nálada, dokud ke mně nepřišla ochranka a nevyvedla mě z obchodního domu na parkoviště. Neměl jsem páru, vo co šlo. Posléze mi však bylo vysvětleno, že jsem dostal padáka a také mě rodiče nějakého malého voňavého chlapečka ženou k soudu za to, že jsem mu prý makal na jeho intimní partie. K soudu jsem se měl dostavit hned následujícího dne. Bohužel bylo mnoho svědků, kteří proti mě svědčili, a tak jsem si šel na pár měsíců sednout do chládku a z toho tedy plyne, že jsem zde strávil i Vánoce. Když jsem se dostal do basy, nebyla to pro mě žádná procházka růžovou zahradou.Počkat, už jsme tu jednu storku z basy měli...někdo jiný? Ptala jsem se dalších cestujících a nějaká stará černá paní se přihlásila xD


V ro-roce 1941 j-jsem V-vánoce strávila ve vy-vyhlazovacím tá-tá-boře a Hitler mě -


Bože, to je nuda...někdo jiný? ptala jsem se a nasadila bábě na hlavu pytel xD


Nějaká malinká holčička, která s maminkou seděla hned naproti, se přihlásila, usmála se a spustila.


Santa mi minulé Vánoce přinesl panenku Baby Abortion, mooooc se mi líbila. Pak jsem dostala houpacího koně, kterého jsem ale rozbila, protože se mi nelíbil. Potom jsem od Santy dostala šatičky z žirafí srsti.


Pane bože, to je tak dojemné, pravila jsem a začala brečet, že mě musel nějaký chlápek, který měl na sobě jen kabát, uklidnit. Poděkovala jsem mu a vyzvala jeho, aby nám řekl svoji dojemnou storku.


Takže jedny Vánoce jsem čekal v parku na svoji další oběť. Tento rok hodně mrzlo a tak byl můj úd asi o polovinu menší než obvykle. Najednou kolem šla nějaká šťavnatá děvečka. Připravil jsem se na místo, sundal kabát a ta ženská se mi totálně vysmála. Tak jsem ji ubodal a její mrtvolu odhodil do jezera v parku.


Všichni jsme na něj zírali s šokem a děsem v očích. Dobře, je tu někdo kdo není zloděj, vrah nebo úchyl a hlavně vše v jednom, který by nám mohl povědět normální Vánoční příběh? Ptala se Jarmila, která si zoufalostí vytrhala všechny vlasy.
Já bych něco měla, zvolala nějaká paní, která vypadala úplně normálně.


Takže....


Nuuuuuuuuuuuuda, zakřičela jsem na ni, ale to ji vůbec nezajímalo a pokračovala ve své storce.


...zrovna jsem vařila večeři. Mojě děti si hrály v pokojíčku, manžel tajně nosil dárečky pod stromeček a já si vychutnávala tuto vánoční atmosféru. Všude vonělo cukroví a také jehličí ze stromečku, který jsme si koupili na vánočních trzích již před týdnem. Děti, už je večeře, zvolala jsem. Můj pětiletý hoch Matěj a tříletá holčička Šárka přilétly jako dva tryskáče, posadily se ke stolu a čekaly, až jím naložím talíř plný bramborového salátu a řízků.


Omg...co je to za absolutně trapná jména a naprosto nechutně znějící jídlo bože? Jste normální paní? Už nepokračujte, chce se mi z vás zvracet, pravila jsem , když jsem ji prostrkovala dveřmi autobusu xD

Konečně jsme po dlouhé době byly u našeho letohrádku. Vběhla jsem domů a na stole už čekalo několik šálků horké makolády, v krbu praskal oheň a u stromečku byly dary. To jsem si však jen představovala a ve skutečnosti na mě čekala polomrtvá babitchka, která se nabodla při zdobení stromku na jednu větvičku. Rozdala jsem dívkám práci a u toho začala vyprávět moji vánoční storku.

NENECHTE SI UJÍT ANICIN PŘÍBĚH UŽ ZÍTRA VE TŘI HODINY!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz