Vánoční příběhy 2 - Prodavačka

17. prosince 2016 v 16:40 | Anice |  VÁnice

Tak, kdo bude další, ptala jsem se a přihlásila se Jarmila. Naprosto jsem ji tedy ignorovala a pobídla potetovanou a popiercingovanou prodavačku, která zrovna markovala můj latexový obleček z medvědích střev, aby nám svoji příhodu povyprávěla ona.

Takže bylo mi 13 a bylo to s o deset let starším týpkem za popelnicí u jeho domu....



Božínku, ale tuhle příhodu nemyslím, napomenula jsem ji a vsvětlila, že si vyprávíme příběhy vánoční xD
Aha, no, dobře, řeknu vám můj zážitek z loňských Vánoc, pravila prodavačka, když namarkovala můj dárek pro babitchku - dvě umělohmnotné nohy, pro případ, že by jí stářím upadly ty její xD

Bylo třiadvácátého a já jsem byla přesně na tomto místě a platila mi nějaká mladá bílá šťabajzna....myslím, že vypadala jako vy, ale nebyla tak sexy a dravá.

To jsem samozřejmě souhlasila, nikdo není víc sexy a dravější nežli já xD To jsem si však jen představovala a ve skutečnosti řekla...

Bylo třiadvácátého a já jsem byla přesně na tomto místě, abych si vydělala na pervitin a taky crack. Můj bojfrend neměl žádnej job, a tak jsem ho poslala okrádat nebohé důchodce, abychom si ty Vánoce pořádně užili. Ten den mě čekala dvacetičtyřhodinová šichta, protože nějaká tupá bloncka z městečka si stěžovala, že nestíhá nakupovat vánoční dary a my tedy kvůli ní museli otevřít obchody po celý den, aby ta mladá čubka stihla nakoupit...myslím, že vypadala přesně jako ty.

Prodavačka na mě ukázala a já s fejkovým šokem v očích barvy hlubiny mořské zavrtěla hlavou xD

Když mi skončila šichta, letěla jsem domů. Tam jsem zjistila, že můj přítel už do sebe stihl naklopit všechen andělskej prach, kterej jsem tak pracně vysouložila z houmlesáků. Z mé kabelky jsem vytáhla zbraň a vystřelila mu mozek.

Tak ženská, přestaňte tam kecat s těma kravkama a markujte, řvala a ni nějaká hubatá černoška, tak prodavačka vytáhla z kabelky zbraň a vystřelila jí mozek xD

Jeho tělo jsem poté hodila do kontejneru pod oknem a šla do ulice přemýšlet nad tím, jak si vydělám nějaký money na drogy. Protože jsem měla absťák a všude byly metry sněhu, pokusila jsem se ho šňupnout, abych si aspoň na chvilku ulevila, ale moc to nepomáhalo. Šla jsem tedy minuty, hodiny, dny, ale pořád mě nenapadlo, jak získat nějakej keš. Po pár dalších nachozených kilácích jsem došla k velmi luxusnímu apartmánu, ze kterého se ozývaly výkřiky sexu a orgií. V okně jsem viděla nadrženou čubku, která vypadala jako támhle ta.

Řekla ta žena a ukázala na Sam, která si to zrovna dělala rohlíkem xD Ale já to nebyla kotě, loňské Vánoce jsem v žádném luxusním apartmánu nesouložila...to až tyhle, odpověděla, když odcházela s nějakým bankéřem xD

Řekla jsem si, že je všechny zastřelím a okradu o šperky a hotovost a možná opíchám jejich mrtvoly. Takže jsem si na hlavu nasadila kondom, abych nebyla poznat, rozbila okno a vstoupila dovnitř. vytáhla jsem svou zbraň a namířila ji té holce na pičku a...

Paní, má to něco společného s Vánoci? Zeptala se opatrně Jarmila, tak prodavačka vytáhla ze své kabelky zbraň a vystřelila jí mozek xD....To jsem si ale ovšem představovala ve svých nejdivočejších snech, a ve skutečnosti ho vystřelila ochrance.

...křičela jsem na ni, ať mi okamžitě navalí všechny její prachy a taky šperky a nic se jí nestane. Ta čubinka mi však zbraň vytrhla z ruky a poté mě vykopla před dům. Byla jsem zoufalá a rozhodla se, že tedy okradu nějakou nebohou důchodkyni. Došla jsem k nějaké hnusné rozpadlé chatrči, kde jsem v okně viděla ženu starou, vrásčitou a bez dvaceti zubů. Vypadala celkem jako ta bába, jejíž fotku máte v peněžence.

Řekla, když mi kradla peněženku. Vytrhla jsem jí to tedy z ruky a řekla, že to je určitě omyl, protože já a moje bábrle bydlíme v té nejpřepychovější rezidenci široko daleko a babka je nádherná mladice xD

Rozrazila jsem dveře a vyhrožovala té bábě že ji vyříznu mozek z hlavy, pokud nenasolí vše co má. Ta senilní děvka začala solit svůj majetek a pak mě vykopla před dům. Nemohla jsem uvěřit, že už mě dvakrát vykopli a neshrábla jsem žádnej penis....totiž peníz.

Bože, a už přejdete k těm Vánocům konečně? Ptala se netrpělivá zákaznice za námi. Prodavačka se už hrabala v kabelce, tak jsem ženě ihned zašeptala ať se odsud klidí, nebo jí vystřelí mozek z hlavy. Žena se tedy pakovala a prodavačka v klidu pokračovala dál.

Protože už byl Štědrý den, rozhodla jsem se, že okradu nějakou charitu. Zašla jsem tedy do té nejbližší, z kabelky vytáhla zbraň a vyhrožovala, že pokud mi nenavalí všechny prachy, tak jim vystřílím mozky z hlavy... Jejich smůla, že mě neposlechli. Prachy jsem si teda vzala a šla do mého domečku v drogovém doupěti, kde na mě již čekali policisté. Poté mě zavřeli na 78 let do vězení.. ale strávila jsem tam pouze dva měsíce :)

A teď mi všichni navalte svoje prachy, nebo této bloncce vystřelím mozek z hlavy! Prodavačka mě chytila pod krkem a přimáčkla mi hlaveň k mému dokonale citlivému a mladému spánku. Nikdo jí však nic nenavalil, ani ta tlustoprdka Jarmila, která na mě koukala a žrala bagetu xD Bože, nechte mě...jsou Přeci Vááánoce, pravila jsem a začala zpívat Vánoční píseň. Po pár slovech se ke mně přidávali další a další lidé, jednotným hlasem jsme přinesli do tohoto místa Vánoční náladu. I prodavačka se rozezpívala a pustila mě. Všichni jsme se chytili za ruce a jako jeden člověk rozeznívali vánoční pohodu do všech koutů.
To jsem si však jen představovala a ve skutečnosti úplně všichni utekli a to i moje nejvěrnější kámošky na život a smrt xD Najednou se z informací ozvalo, že za pět minut zavírají, tak se prodavačka zaradovala a odešla domů. Já vyšla z obchůdku, kde na mě čekaly ty podrazácké coury a zeptala se, kdo je tedy na řadě další.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ


 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karol Dee Karol Dee | Web | 17. prosince 2016 v 18:44 | Reagovat

Zdá se mi to, nebo to nemá s tématem týdne vůbec nic společného? Není to poprvé, co to u tebe vidím, takže tě prosím, přestaň se zviditelňovat na úkor lidí, kteří se nějak snaží téma týdne zpracovat.

2 Anice Anice | E-mail | Web | 17. prosince 2016 v 18:56 | Reagovat

[1]: Ano zdá xD Ale tvůj komentář není Téma týdne, takže mi ho ani nemůžeš komentovat. ppp xD

3 stuprum stuprum | Web | 17. prosince 2016 v 19:38 | Reagovat

Bylo by zajímavé spočítat, kolik lidí jsi už zabila xD

4 Anice Anice | E-mail | Web | 17. prosince 2016 v 20:01 | Reagovat

[3]: Já? taková nevinná panna Marie? Ani jednoho přece, vždy to byla shoda nešťastných příhod v závoji tajemných okolností xD

5 Anonym Anonym | 18. prosince 2016 v 11:47 | Reagovat

Co bys dělala, kdyby teď přišel blog a zkopíroval tě, hm? ^^ Když se tak krásně propaguješ s Tématem Týdne a všichni tě znají.

6 Anice Anice | E-mail | Web | 18. prosince 2016 v 16:06 | Reagovat

[5]: Cože? Který blog? Blog.cz? xD

7 Anonym Anonym | 26. prosince 2016 v 10:56 | Reagovat

[6]: Jakýkoli jiný random blog jiné ubožačky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz