Jak jsem se přidala do sekty

22. ledna 2017 v 20:25 | Anice |  TT podle Anice

Ahuuuuuuuuuuuj, poskokové xD

Hlásí se vám Anice s její žhavou rubričkou, která se zabývá tématem týdne. Samozřejmě, jak jsem vám již několikrát říkala, všechny mé články mají s TT společného hodně, ale již to nesmím dávat tak najevo, protože je zde plno lidiček, kteří jsou naplněni zlobou a závistí a snaží se mi zničit můj fabulozní životek tím, že mi nahlašují bloček xD
Tento týden je TT "Fanatismus" a já mám pro vás velmi zajímavou historku, kde jsem se dostala do....no ti si řekneme za chvilku.Bylo krásné ráno třiadvácátého března roku....to už si nepamatuji, ale vím, že to bylo před rokem xD
Jako vždy jsem vstala pozitivně naladěná, vykoupala se, šla se nasnídat a zamířila do mé noblesní školy, kterou ještě budu držet pod pokličkou, protože jsme se k ní nedostali v mých příbězích. Tak si jdu a jdu a jdu po ulici, cestou potkávám trempy, feťáky, houmlesáky a pasáky, a mezi všema těma cool lidma se pohledem pozastavím u nějaké ženy, která stojí u stojánku s nějakými časáky a zběsile na mě mává. Začala jsem jí také šíleně mávat a také ji objala, dala pusu na obě tváře a začala se vyptávat, jak se vůbec má a co její manžel a kočka Světlana...a pak jsem si uvědomila, že vůbec nevím, kdo ta žena je xD
Žena se mi představila jako Fanatička Šílená a řekla, že by mě chtěla s něčím seznámit. Podala mi ze svého stojánku časák, kterým jsem si utřela botu od hovna, do kterého jsem šlápla, když jsem míjela toho bezdomovce vedle xD Paní mi podala nový časáček a řekla, ať se začtu. Nejdřív jsem si myslela, že je to třeba Top děvka, Cosmomolitan nebo Helle, sedla jsem si na zem a začala hledat rubriku Zoufalé rady o sexu. Měla jsem totiž oční kontakt s jedním klukem, a bála jsem se, že jsem z toho otěhotněla xD Fanatička mi vysvětlila, že tohle v jejím magazínu nenajdu, tak jsem se naštvala, hodila ho do koše a štrádovala si to dál do čtvrti jednoho místního gangu, který se mě pokaždé snaží znásilnit. Fanatička byla neodbytná a vydala se hned za mnou. Zrychlila jsem tedy a v kabelce už začala hledat pepřový, solný a taky kariový sprej. Najednou se ta fuchtle objevila přímo přede mnou a řekla, že si musíme vážně promluvit v sídle jejího pána a spasitele.
,,To myslíte Ježíše?" Zeptala jsem se jako absolutní znalkyně teologie, ale Fanatička zavrtěla hlavou. Společně s tou ženou jsem nastoupila do luxusní limuzíny, která nás odvedla na úpatí kopce v Prdelákové Lhotě, kde jsem spatřila přenádherný luxusní obří dům oplocený ostnatým drátem, obehnaný jámou se žraloky a smrtícími lasery.

Ozbrojená ochranka nás vpustila dovnitř. Ihned jsem majordomovi dala všechny své kufry, které pro takového případy nosím nabalené ve své kabelce, a usadila se na luxusní kožené křeslo u krbu. Rozhlížela jsem se kolem a na zdech viděla obrazy nějakého muže, který mi připomínal jednoho mého starého známého. Byl celý rudý, jak kdyby se přismahl na sluníčku, a na hlavě mu rašily nějaké podivné útvary xD Všude kolem chodili divnolidi oděni do ošklivých šedých hadrů, nikdo z nich neměl boty a jedna z nich se právě složila na zem a umřela. Páni, to je roztodivné místo, poukázala jsem, když si mě přišla odvést nějaká dvojice chlapů.
Obřími dvoukřídlovými dveřmi mě vpustili do honosné pracovny. V čele nádherného mahagonového stolu seděl ten muž z fotek.
,,Vítej, Anice. posaď se." Usadila jsem se tedy...na jeho klín xD Muž řekl, že si mám sednout naproti, tak jsem tedy slezla a usadila se znovu. Přímo na jeho pracovní stůl.
Čekala jsem, co se bude dít a co mi z návštěvy tohoto sídla kápne. Muž se mě tedy zeptal, jestli se k nim chci přidat. Ihned jsem souhlasila, protože ze sexterstva na VŠ mě právě vykopli a já stejně neměla kde bydlet xD
Vůdce, jak jsem později zjistila, tleskl, a muži mě násilím vytáhli ven. Odhodili mě do místnosti, kdee bylo 20 postelí a na každé spalo 30 lidí. Strhli ze mě všechno šatstvo, takže jsem světu odhalila mé nové třináctky a můj první chlup xD
Oblékla jsem se do šedého ohavného šatstva a šla se zeptat jedné holčiny, co se to tu děje a zda mi předá své místo na matraci. Dívka mi řekla, že jsem absolutní cuchta a proč jsem se přidávala, když ve všech novinách píšou, že ve městě řádí sekta šílených psychoušů. Radši jsem ji ignorovala, protože mi připadla jako naprostá bláznivka, a z mého dekoltu jsem vytáhla nůžky, abych si mohla trochu vylepšit ten ohavný outfit. Kousek jsem tedy ustřihla dole, kousek nahoře, kousek na straně a zbyla na mně jen šedá látka, která zakrývala moje třešničky a jednu půlku lasturky. Takhle to je podle nejnovějších trendů, vysvětlovala jsem muži, který se zrovna chystal spáchat sebevraždu oběšením.

Druhý den ráno jsem uslyšela gong a nějaké ženy přišly do našeho pokoje a polily nás ledovou vodou. Vyhnaly nás z pokojů ven před budovu, do ruky mi vrazily lopatu a nařídily, ať začnu kopat jámu o rozměrech 45x75km krychlových.
Když jsem po třech centimetrech nemohla, potajmu jsem se vykradla pryč a schovala se za obří stodolu, na které byl portrét toho muže.
Bože, kde jsem se to ocitla, brečela jsem, ale ve skutečnosti jsem se šíleně smála, protože mě na noze lechtala obří tarantule xD Když jsem tu cuchtičku zlikvidovala mojí bojovou beruškou Klárou, rozhodla jsem se, že stodolu prozkoumám. Nenápadně jsem vklouzla dovnitř a tam uviděla asi deset lidiček v černých oblecích a jedna z nich byla ta žena, kterou jsem potkala na ulici a po minutě hovoru se z nás staly nerozlučné friendky.
,,Juhůů, tady jsem," křikla jsem na ni a všichni se otočili.
,,Proboha, tady nemáš co dělat," pravila, když svýma zubama utrhla kus masa z lidské nohy.
,,Proboha..........moc se omlouvám za vyrušení, asi jsem se ztratila, nemáte prosím mapu?" Dělala jsem ze sebe naprostou hlupačku a ta žena mě vykopla ze stodoly a nahlásila mě ochrance, která mě pořádně spráskala a zavřela do nějaké kobky a k jídlu po mně hodila kus cihly xD
,,Takhle už dál žít nemohu," řekla jsem mrtvole, která se vedle mě rozkládala.

Další den, když jsem měla vyrazit do práce, ve které jsem měla od řeky do prudkého kopce nanosit 589 litrů vody, jsem se rozhodla, že ze sídla uteču. Nad plánem jsem přemýšlela celou noc, takže bych naprosto bezchybný a dokonalý a chvilku jsem zvažovala, že ho prodám jinému otrokovi za 20 dk cihlového prachu xD
,,Hej ty, dívko číslo 763826A12," oslovil mě mým novým jménem nějaký kluk. ,,Plánuješ utéct? To se ti nepodaří, toto místo je prošpikované minami, jsou tu lovečtí psi a všude jsou kamery. Právě nás jedna natáčí," řekl a ukázal nad nás. Ihned jsem kameru zakryla rukou a řekla mu, ať uteče se mnou.

Druhý den ráno nás dovedli do jídelny, kde jsme měli snídani. Na talíř jsem dostala dva šutry a taky jeden list trávy. Výborně jsem si pochutnala a od kuchařky vyžadovala recept, ale ta mě místo toho zbičovala ostnatým drátem. Konečně jsem měli jít do práce a já nenápadně kontaktovala toho chlapce, který by se po našem útěku mohl stát otcem mých dětí xD Nenápadně jsem mrkla, což bylo znamení, že se za pět minut sejdeme u severní zdi a že mi má na cestu vzít nějakou větev, protože z ní vyrobím zbraň, pokud by nás napadla stráž.
Za pět minut jsme obě stáli u severní zdi, já ze svého dekoltu vytáhla zbíječku, kterou jsem vyrobila z písku, slin, zbíječky a holubích výkalů. Zapnula jsem ji do zásuvky a začala rozbíjet zeď.
V tom se spustil alarm, já uslyšela několik desítek psů jak se blíží naším směrem, za námi začaly bouchat miny a smrtící lasery usmrtily toho kluka, který měl být mým novým zdrojem příjmu xD Propukla jsem v šílený pláč, ale protože mi docházel čas, protáhla jsem se dírou ve zdi o rozměrech 1 x 1 mm xD
Ještě naposled jsem se podívala na jeho zohavené tělo.
,,Nikdy na tebe nezapomenu," slibovala jsem mu, když jsem si kreslila jeho portrét, zatímco na mě ochranka vystřelovala ze samopalu xD Utíkala jsem, seč mi nohy stačily, až jsem se dostala do civilazce. Konečně jsme byla volná, konečně!!! Autobusem jsem se dostala domů a nemohla uvěřit tomu, jak moc se těším na babitchku.
Vstoupila jsem do domu a rozeběhla se za ní do pokoje, a když jsem vlezla dovnitř, spatřila jsem ji vedle šesti kufrů a v ruce držíc časopis, který mi dala ta Fanatička.
,,Anice, sbal si, stěhujeme se do obřího domu, abychom uctívali našeho nového Vůdce!"
Neměla jsem slov........ale znělo to docela dobře, tak jsem se šla sbalit xD


 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kamila Kamila | Web | 23. ledna 2017 v 8:46 | Reagovat

To fakt nemá chybu, já se bavím.....

2 magicmax magicmax | Web | 23. ledna 2017 v 14:48 | Reagovat

Dneska jsem viděl naprosto famozní videa, kde se mí nejoblíbenější tvúrci naprosto překonali a tak příjdu přímo štastnej, co skvělího Anice vyslela a uvidím tohle. ÁÁÁÁ. Proboha, jsem věci, které se musejí brát vážně. Třeba smrt.
No dobře. Smrt teda ne. Mám známého co vždycky začne rozhovor - Ahooj! Tož tak kdo umřel? :-D  :-D Ale jsou takový témata. A tak si to přečíst nechci. :-) No já se tvářím: :-) protože jsem si to nemusel říct ale ty se máš tvářít. :-( . :-D  :-D  :-D
Tak tvůj fanatik budu možná někdy příště. ;)

3 zugundaprostekunda zugundaprostekunda | Web | 24. ledna 2017 v 21:04 | Reagovat

Ani sem to nečetla protože to je trapný jako obvikle kurwa

4 Anice Anice | E-mail | Web | 28. ledna 2017 v 11:22 | Reagovat

[3]: Oki, tak zase vysmaž na svůj kozatý blog xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz