Staň se mým sousedem!

29. ledna 2017 v 15:00 | Anice |  O mně
Chceš být na 20 metrů od nejzářnější hvězdy na Zemi? Toužíš po tom potkávat mě vynášet odpadky pouze v mých ikonických mrožích bikinách? Přeješ si, abych tě pozvala na rozvernou partičku svlíkacího pokru, kterou pořádám každý čtvrtek spolu s mými neřestnými přítelkyněmi?


STAŇ SE MÝM SOUSEDEM!


Jak?
Je to jednoduché! Klikni na "STAŇ SE MÝM SOUSEDEM" nebo na tento odkaz: http://prdelakova.myminicity.com/ a budeš mít šanci přistihnout mě, jak na tvé zahradě zakopávát mrtvolu, a slibuji si, že to nikomu neřeknu.
Klikat na odkaz můžete jednou denně.


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 30. ledna 2017 v 20:38 | Reagovat

Jen rychle protože blbne wifi. Četl jsem váš suproooooooozní komentář u posledního článku Standy a fakt se mi to líbí. :D  :D  :D A ta Standova reakce je taky super. :D  :D  :-D Vy jste oba boží. :D  :D  :D Né, že bych byl takový úchyl a četl nejen tvé články ale i komentáře. Jen jsem si to náhodou přečetl.
'Toužíš po tom potkávat mě vynášet odpadky pouze v mých ikonických mrožích bikinách?' Vy jste bohyně. :D :D :D BO HY NĚ. :D Já vám fakt tleskám!
'... a budeš mít šanci přistihnout mě, jak na tvé zahradě zakopávát mrtvolu, a slibuji si, že to nikomu neřeknu.' :D :D Páni, holka, vy se neustále překonábváte. :D  :D  :D
Jinak ano, ano, ano. Chci být vaším sousedem! (Vy umíte člověka navnadit. :D  :D ) MyMiniCity nerozumím ale poradím se s některým s kámošama na hry. Jeden vyhrál karetní mistrovství v Pokémonu, jiný vyhrál boj v nějaké futuhře a ten třetí nevím ale kdyby věděl že to nevím, tak se rozhodně naštve. :-D  :-D Moc děkuju, že vydáváte články a těšíte lidi okolo sebe a tak všem pomááááágáte. :)

2 Magicmax Magicmax | Web | 31. ledna 2017 v 14:54 | Reagovat

tvůj"Vy jste oba boží. :D  :D  :D Né" - snažil jsem se tím reagovat na tvúj skvělý komentář u Standy. Takže jsem myslel tebe a Standu. :-)  :-)  :-)
Jinak ten palec nahoru z facebooku je s nalakovaným nechtem boží! :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz