Druhé narozeniny blogu!

25. dubna 2017 v 15:00 | Anice |  Narozeninový týden

Všechno nejlepší, blogu!


Konečně je tady dlouho očekávaný začátek Narozeninového týdne, na který se těšíte již od konce toho minulého! I tento rok se můžete těšit na velkolepé články a velkolepé události, jako třeba odpanění Jarmily a nebo můj přechod ke svědkům jehovovým xD

Předtím, než mi předáte vaše nicotné dárky z Pepca, které vyměním za bižuterii od Cartiera a boty od Manola Bahníka, dovolte mi zrekapitulovat loňské narozeniny. Podíváme se, co jsem loni sepsala za články, pak mě pochválíte, že jsem něco tak geniálního vymyslela, zatleskáte mi, popřejete mi, dárky necháte v obýváku a odejdete z mého domu, jinak na vás poštvu mé cvičené lasice xD No a co se tedy dělo? Dejte si CČ, bože.V prvním článku, kterým jsem tento báječný týden začala, jsme si připomněli, jaké byly začátky mého blogu, jak obohatil vaše nicotné životy, a samozřejmě jsme mu popřáli všechno nejlepší k jeho krásným narozeninám.

Další článek měl název Anice v číslech, kde jsme si kromě mých proporcí také popovídali návštěvnosti blogu, kolik lidí zčernalo závistí a kolik se jich pokoušelo unést moji babitchku a vydírat mě xD

V dalším článku jsem vám představila novou přelomovou rubriku, která změnila chod světa a taky vesmíru - Recenze nahoře bez. Nyní v této rubrice najdete moje recenze ke kultovním klasikám, které by měl znát každý.

Dalšího dne jsem vám představila 3. Promo Plakát k premiéře vysoce očekávané třetí řady.

K večeru jsem na blog hodila Hromovku, což je obdoba oblíbených, ale již netrendy Bleskovek. Hromovku jsem si patentovala, tak se opovažte ji použít na vašem trapném blogu! xD

Později téhož dne jsme si udělali rekapitulaci designů. Kromě úplně prvního designu, a toho před tímto, jsme vzpomínali i na tzv. tematické designy, například k AniceWeenu, Vánicím, VelikoAnicím či ke Dnu Anicovzdání.

Dalšího dne jsme opět zveřejnila naprosto epický promo poster, který by mi záviděl kdejaký hollywoodský film,a o pár hodin později jsem vám poskytla další z mých velkolepých rad. Tentokrát šlo o radu Jak nezestárnout a řídí se tím i velikánky jako Bětka II.

28. dubna přišel na řadu další plakát, ale také recept na Narozeninový dort, který byl samozřejmě podle našeho rodinného receptu.

Předposlední den narozeninového týdne jste se detailněji seznámili s mojí Matkou. Bylo to hrozné, já vím, vy jste s ní alespoň nemuseli žít xD

V 18:00 téhož dne jsem vyhlásila výsledky Hromovky. Odpovědí bylo přes 9 000, ale pouze tři lidé, a to především mí zatvrzelí hateři, odpověděli správně, a já jim nadělila krásné diplomky s jejich podobiznou xD

Highlight toho dne byl premiérový díl třetí řady, ve kterém jsme se podívali do světoznámé ulice Wisteria Lane za Lymettou, Bree, Gabčou, Eddie a Susan.

A konečně tu byl poslední den. Den, na který jste všichni čekali, protože se narodila ta nejúžasnější osoba, jakou jste kdy poznali. Ano, byl to den mých narozenin, a já vám proto zveřejnila playlist mých oblíbených songů, které by na žádné narozeninové pařbě neměly chybět.

O dvě hodinky později jste si mohli přečíst další Rýmovaný speciál, tentokrát na téma Moje skandální narozeniny.

A v posledním článku Narozeninového týdne jsme konečně mohli oslavit moje první šestnácté narozeniny.

Doufám, že stálí návštěvníci a čtenáři mého blogu prožili příjemný návrat do minulosti a noví čtenáři se opět něco nového dozvěděli, a nyní je jejich touha po mé osobě mnohonásobně větší.

To by bylo k rekapitulaci loňských narozenin vše a my se uvidíme u dalšího článku, který se tu objeví cobydup xD


 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 fiona fiona | 25. dubna 2017 v 16:53 | Reagovat

Tenhle blog je hrozná  pitchovina :-!

2 Anice Anice | E-mail | Web | 25. dubna 2017 v 17:53 | Reagovat

[1]: Proč fiona? Mia je už ohraná přezdívka? xD

3 Kamila Kamila | Web | 26. dubna 2017 v 19:10 | Reagovat

Tady se vždy pobavím, hihihihi :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz