Narozeninový playlist 2017

29. dubna 2017 v 19:20 | Anice

Čauky xD

Co by to bylo za narozeninovou párty bez pořádné hudby?NIC! Před rokem jsem vám prozradila nespočet písní, které nesmí na žádné narozeninové kalbě chybět, a dnes tu máme pokračování. Jste r3ady? xDProtože videa nefungují, nikdo to nechce opravit a stížnosti v komentářích na srdci blogu se mažou, dávám vám sem jen odkazy.


Peter La Anguila - El Estilo de Peter La Anguila
Na tuto píseň jsem narazila naprostou náhodou, když jsem hledala atmosferickou hudbu k meditování, a ihned se stala mým nejoblíbenějším songem ever xD Koho by neupoutal anorektický rapper s hejnem polonahých štětek?


Las Chicas de Verdad nos Gusta el Pollo Frito - Andrea Maramara ft. Ramses Hatem
Poté, co jsem si domů přinesla kýbl kuřeích křídel, hledala jsem na internetu nějakou hudbu k tomu. Našlo mi to tuto boží párty píseň hodící se ke každé kuřecí kalbě, ale i narozeninové oslavě!


Skip Skip slide
Song od mé oblíbené skupiny, jejiž členové jsou celá rodinka! S touto rodinkou jsem vás seznámila už minulý rok, ale tentokrát jde o úplně jinou píseň. Text má velmi hlubokou myšlenku a musela jsem nad ním přemýšlet celou noc


Chum Drum Bedrum
Další hitovka, kerá bourala hitparády v Azerbajdžánu a držela se zde na prvním místě celý jeden den xD Píseň je velmi vlezlá, takže se vám ihned dostane pod kůži a ten futuristický klípek tomu dodává tu pravou atmosféru xD Tohle přece na vašich narozkách nesmí chybět!


Ave Maria
Na každé dobré párty by neměl chybět alespoň jeden song o Bohu, či jeho sestře Panně Marii. Hledala jsem nějaký perfektní, dokud mi moje pobožná kamarádka Ježíška Křížová nedoporučila tento chvalozpěv, díky jehož poslechu se všichni dostaneme do nebe.


Die Woodys Fichtl Lieds
Znáte nový světový hit Chainsmokers? Ti se inspirovali u této párty kapely se zvučnou hudbou i hlasem, a proto to nesmí chybět na narozeninovém playlistu xD


Rappin' for Jesus
Konečně kostel, do kterého bych chodila xD Rapující kněz je absolutně sladký a chtěla bych s ním mít pět dětí, 20 psů a tři domy ve vesničce, která by byla vzdálená několik mil od civilizace. Babka, která se k němu v polovině písně připojí by taky stála za hřích a určitě bych věděla, jak ji využít xD Všimněte si také, že song má přes 27 milionů zhlédnutí a to o kvalitě svědčí!


It's So Cold in the D
Tuto píseň jsem našla náhodou, když jsem si booglila ,,nadržená žena a černoch s masivním pérem" xD Vůbec netuším, o čem je, protože nerozumím negrovské angličtině, ale podle klipu bych si vsadila, že se zpívá o kytičkách, létě a válení se u bazénu xD


Sex offender shuffle
Dlouho jsem hledala píseň pro mou girl squad, čítající Sam, Ariu, Nanici a bohužel i Jarmilu, která nás slyšela, když jsme to pobíraly xD Myslím, že tento song perfektně popisuje spojení určité skupiny, která toho má hodně společného, a dobře se na to bude tancovat.


New Bibi Hendl
Song pro všechny party chicks, které to přišly rozjet ve velkém a najít toho pravého cocka xD


Romana op de scooter
Tento slavný song mám v mé mp6 už docela dlouho, a váhala jsem, zda ho zařadit do bday playlistu. Nakonec jsem usoudila, že je to dobrý opening song na přivítání všech hostů.


You are a cunt
Jedna moje die hard fanynka mi jako dárek napsala píseň a já se rozhodla ji zařadit do playlistu a pustit ji ve chvíli, kdy sestoupím z našich křišťálových schodů ve svých ultra drahých šatů z makovic a briliantů a všechny přivítám na mé oslavě.


Sandu Ciorba - Pe cimpoi
Píseň, kterou zpívá nějaký chlápek z hospody a místní prostitutky jsem si oblíbila na první poslech. Do mého playlistu jsem ji zařadila přesně do momentu, kdy si to všichni hosté budou společně rozdávat a já je budu tajně sledovat na mých kamerách a u toho si **** můj **** xD


Marie Pojkarová
Tohle zná určitě každý! Pejskové se koušou je hitovka, která se hodí pro každou událost. Chystáte třeba pohřeb vaší zazobané příbuzny, od které stejně nic dědit nebudete, a nebo bar micva vašeho synovce? Stáhněte si tento příjemný song o pejscích xD


Dominika Myslivcová - Pink rap
Tento song jsem původně nazpívala já, ale ta fuchtlička Myslivcová mi ho sprostě čorla! xD Naštěstí mám v rodině mocné právníky, tu sprosťačku jsem zažalovala a vysoudila z ní celých 25 dollarů, což byla cena, za kterou mi místní žebračka složila hudbu xD

 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sylva Sylva | Web | 30. dubna 2017 v 11:52 | Reagovat

Hihihi, to nemá chybu, pecka komentáře!

2 Guru Bhagavan Guru Bhagavan | E-mail | Web | 30. dubna 2017 v 13:33 | Reagovat

Já bych to blogování globálně zakázal, bere to lidem drahý čas, a zbytečně to zabírá místo na internetu, lidi by se měli sejít v realitě a popovídat si z očí do očí.
http://gvkb.cz/
:-!

3 Xman Xman | 30. dubna 2017 v 14:36 | Reagovat

[2]: Aha a tak co děláš na internetu?!

4 Lukas Lukas | Web | 30. dubna 2017 v 18:54 | Reagovat

[2]: zdravím - ono "všechno má své" - ale dobré to je jen v případě, jestliže se to nezvrhává v nezdravou věc :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz