Šedesát devět odstínů růžové

5. června 2017 v 20:04 | Anice |  Season 3

PROLOG

Mé jméno je Řehořslava Chcaldorýnyvá, jsem dívka lehčích mravů a vyrůstala jsem na farmě s mojí kmotrou, která se jmenovala Tlustokožnice.
Jednou jsem si takhle seděla v naší zchátralé stodole a kolem prošla ovce a chtěla ostříhat hřívu. Vzala jsem tedy motorovou pilu a řezala. Cítila jsem se velice smutná a nenaplněná životem, proto jsem všeho nechala, rozloučila se s rodinou a vydala se do města najít nový život a toho pravého.


KAPITOLA 1. - Ve velkém městě


Do města jsem dorazila za sedm dní a 25 nocí. Byla jsem udivena, jak obrovský a také jak nechutný tento svět je. Prošla jsem kolem muže, jež hrabat v koši se začal, a vytáhl napůl snězený hamburger, čtvrtku snědl a zbytek mi nabídl. Jelikož jsem si nic na cestu nevzala, snědla jsem ho a šla svou trasou dál. Podle mapičky, kterou jsem si vytvořila v mé hlavě, byla má první pracovní zastávka společnost Š.L.A.P.K.Y s.r.o.
Budova to byla obrovská a já neváhala a ihned vstoupila dovnitř. Všude visely luxusní lustry z briliantů a kolem chodily ženy ve spodním prádle. Přišla jsem na recepci a řekla, že bych chtěla zavésti k řediteli. Recepční mě tedy odvedla k výtahu, kde jsem čekala, až výtah přistane z 862. patra této epické stavby. Po několika hodinách jsem se konečně dostala na vrchol světa a štrádovala si to ke kanceláři ředitele. Vešla jsem dovnitř, pozdravila a sedla si na připravenou židlici. Ředitel se na své židli otočil, a já si všimla, že na jeho klíně sedí nějaká žena. Ty věci, které dělali, jsem jakživ neviděla! Červenala jsem se studem.
Ředitel ženu poslal pryč a věnoval se mně. Podala jsem mu svůj životopis napsaný na salátovém listu.
,,Takže, vaše ctěné jméno zní Řehořslava Chcaldorýnyvá a vystudovala jsem mateřskou školu venčení mravenců, výborně, takovéto vědomosti se nám zde hodí."
Na chvíli jsem byla pyšná na to, kam mě má kmotra zapsala, a muž pokračoval, zatímco slastně hleděl do mých očí.Byla jsem celá vzrušená. Muž se zvedl ze svého křesla, pomalým krokem se blížil k mé maličkosti a mně se podlamovaly kolena. Již jsem myslela, že padnu na zem, ale muž mě chytil za ohon vlasů a zvedl mě zpět na mé dlouhé laní nožky. Šíleně to bolelo, ale bylo to naprosto pompézní a vzrušující, že jsem to chtěla zažít znovu a znovu a taky znovu. Takže jsem si dokola lámala kolena a muž mě stále zdvihal do svých silných paží.
,,Tu práci jste dostala," řekl mi do ouška.
,,A co že to budu dělat?"
,,Budete moje nová sexretářka."
,,Dobře, to se mi pozdává,"pronesla jsem, a muž řekl, že můj první úkol bude vyhodit dosavadní sexretářku. Přišla jsem k jejímu stolu a vyhodila ji do koše. Tak, vyřízeno.

KAPITOLA 2. - Poprvé


Zbytek dne jsem měla volno, proto jsem se rozhodla potulovat po tomto velikém, a pro mě novém světě. Potkala jsem svou kamarádku z dětství, Madlene, když jsem vcházela do podniku jménem Sexshop. Zrovna nafukovala nějakou ženu, která byla gumová. Zeptala jsem se jí, co to dělá za hrůzné věci a ona mi to vysvětlila. Vyzkoušela jsem si tuto ohavnost také a bylo to extrémně úžasné, v dolních partiích mého dosud neprobádaného těla jsem zakusila rozkoš.Dalšího dne mě vzbudil naléhavý telefonát od mého šéfa. Vzdychal do telefonu a ptal se mě, co mám na sobě. Řekla jsem, že jsem oblečena do kostýmu velkého ementálu, jelikož pracuji i jako chodící reklama. Pověděl mi, ať si začnu masírovat prsa, tak jsem to udělala a můj šéf mě ihned vyhodil.
Vrátila jsem se do mého malého luxusního bytu, na který si nevydělám ani za 38 životů, a lehla na zem. Cítila jsem se osamělá, a myslím, že v ten moment jsem zjistila, jak moc mě můj šéf přitahuje. Hladila jsem si svá ňadra a myslela na něj, když v tom někdo zazvonil na můj domovní zvonek. Zvedla jsem se ze země a šla otevřít. Za dveřmi stál ON, v celém svém hnusu. Strhnul ze mě oblečení a hnán chtíčem mi rozdrápal kůži na zádech. Byla jsem v devátém nebi. Hodil mě na zem, kopnul do mě a pak mě začal lízat po celém těle.Když se konečně dostal k mé broskvičce, byla jsem u vytržení. Uměl to jako nikdo před ním..a potom jsem si vzpomněla, že jsem vlastně do této doby byla panna.Když mi tam vrazil ten jeho tepající vlhký úd, cítila jsem rozkoš a musela jsem křičet. Pen mi zacpal ústa mou starou fuseklí, jež plesnivěla pod postelí, a řekl, že mě čeká tvrdý trest. Zbičoval mě a nevlékl do latexového oblečku s dírou na břichu. ,,K čemu to je?" tázala jsem se, když mi tam kapalo jeho lepkavé sémě. Po našem zvířecím sexu jsem ležela a vyčerpáním jsem se ani nehla. Pen Is odešel oknem bez jediného slova a oblečení. Ještě dva dny jsem držela ve svém náruční jeho voňavé spodní prádlo, tiskla ho k mému citronku a vášnivě se třásla.


KAPITOLA 3. - Tělesné chtíče


Po třech dnech jsem se objevila v práci a Pen Is mě přivítal s otevřenou náručí a taky s otevřeným poklopcem. Předal mi obálku.
,,Tvoje první výplata," zašeptal mi a já prodělala sedm orgasmů a tři infarkty.
,,Ale za co to mám?" zeptala jsem se pokorně, a Pen Is odpověděl, že za mé pracovní služby. Byl to šek na dvanáct milionů centů. Usmála jsem se a šla šek uložit do banky. Cestou mě napadlo, že si nakoupím nové spodní prádlo, a to staré, vytvořené ze slepičích kůží, můžu konečně vyhodit. Zavítala jsem do obchodu se jménem Prádlo Slečny Pronikavé. Obsloužila mě nějaká laciná khurvička a nabídla mi neviditelná tanga za 12 tisíc doláčů. Ihned jsem je koupila.
Než jsem došla domů, Pen mi zavolal, že se sejdeme v Sezamové ulici, kde má svůj luxusní byteček. Za hodinku jsem tam byla, vešla do jeho budovy a vyjela výtahem až do 1771. patra mrakodrapu, ve kterém se nacházel jeho byt.
Jeho apartmá bylo prostornější než celé město, kde jsem vyrůstala. Než jsem k němu došla na druhou stranu obýváku, uplynuly dva dny. Objali jsme se a pak mě svázal, pověsil na strop a začal do mě pronikat. U toho mi olizoval mé rudé bradavky a já byla hotová. Řekl mi, ať slezu a obleču si tohle.. rozvázala jsem se a oblékla se do latexového oblečku, který byl cítit sexem. Pak mě přivázal k mučícímu stroji, který mě táhal do obou stran. Vyrostla jsem o metr a a pocítila slastný a ničím nezaměnitelný orgasmus.
Za pár dní jsem ovšem nezaměnitelný orgasmus vyměnila za lepší. Bylo to jednoho sychravého dne, kdy mě Pen pozval do svého letního domku u Atlantického oceánu.

KAPITOLA 4. - Krutá pravda


Druhého dne, když jsem si to štrádovala do práce, jsem ještě stále prožívala orgasmus a kolemjdoucí na mě znechuceně koukali. Bylo mi to jedno, protože můj citrónek byl tím nejšťastnějším tvorem na světě.
Když jsem ale přišla do práce, šéf tam nebyl, ani jeho stůl.
,,Co se stalo?" Ptala jsem se recepční, která mi robotickým kovovým hlasem odpověděla, že odjel za svou ženou. Ženou, coooooože? Byla jsem v šoku, ale protože orgasmus stále trval, byl šok přebit úžasným pocitem. Asi po pěti hodinách ustal a já byla konečně v šoku.
Rozhodla jsem se, že ve své nově získané práci podám výpověď a to bez udání důvodu. Šla jsem si vzít všechny své věci, ale robotická recepční mi řekla, že jsem si nic nepřinesla. Tak jsem tedy pobrala pár papírů do tiskárny a odešla.
Cítila jsem se vnitřně zohyzděna a roztrhaná na cucky, tak jsem si radši zašla na pohotovost, kde mi sešily všechny vnitřnosti.
V mém malém, přesto luxusním apartmá ve 138. patře dvoupatrového domu, jsem se zlila do němoty, pustila si depresivní filmy a vzpomínala na dobré časy na mé farmě, když jsem dojila mléko z kačerů. V tom jsem uslyšela vrtulník, který přistával na střeše.
,,Proboha, co to je za kreténa?" Pronesla jsem. Najednou se střecha propadla a přímo před mým okem stál On. Byl svlečen a na sobě měl jen tanga se sloním chobotem, ve kterém byl skryt.. vy víte kdo.
,,Ty máš ženu, už tě nikdy nechci vidět!" Plakala jsem mu do chobotu. Pen mi ale pověděl, že jeho žena je mrcha a chce se s ní rozvést.
,,Je pozdě," řekla jsem, ,,už je prostě pozdě." A opustila jsem svůj byt. Pen něco křičel, ale já si nasadila sluchátka s vážnou hudbou a rozplakala se.KAPITOLA 5. - Nový začátek


Vrátila jsem se zpátky na farmu a moje kmotra mě přivítala fackou a objetím. Obě jsme se rozplakali a já jí vyprávěla moje životní eskapády...samozřejmě ne ty sexuální. Kmotra řekla, že jestli toho muže někdy potká, zabije ho, protože ublížil její malé holčičce.
A tak jsem začala své rutinní dny na farmě, zahrnující čištění koňských prdelí mými krásnými vlasy, kydání kmotřina hnoje a také dojení šílených krav. Měla jsem tuto farmu ráda, ale něco mi stále chybělo. Den co den jsem myslela na mého milého Pena. Začala jsem mu odpouštět a pár dní na to jsem se chtěla vrátit do velkého města a odpustit mu kompletně. Odešla jsem v noci, kdy má kmotra spala mezi selaty, protože byla jejich matka. Nastoupila jsem na první vlak, který projel stanicí, ale po hodině jsem zjistila, že míří na opačnou stranu rovníku. Ihned jsem vystoupila a chytila jsem stopa. ,,Do velkého města", zakřičela jsem!
Dojela jsem do Prdelákové lhoty. Když jsem vystoupila z taxi, zjistila jsem, že se odstěhoval a svou firmu zrušil. U dveří ležel vzkaz, na kterém bylo napsáno rudě mé jméno. Vzkaz jsem otevřela a rozplakala se, stálo tam, že jsem pro něj mrtvá. Běžela jsem k řece a chtěla skoncovat se svým ubohým životem. Najednou mi přišla sms. Musí to být on! Chce mi říct, že to tak nemyslel. Vytáhla jsem mobil z ruxaku a četla: ,,Jsi pro mě mrtvá! To jen kdyby tě nenapadlo přijít k mému domu, cuchtičko." Telefon jsem probodla svou jehlicovou botou a vstoupila do ledové vody. Do kapes jsem si nastrkala dvacet kilo kamenů a pokračovala ke středu řeky, připravena zemřít.
Když jsem došla do středu řeky, zjistila jsem, že je hluboká 1 metr.
To mi bůh seslal znamení! Rozhodla jsem se se, že budu za moji lásku bojovat i kdyby mě to mělo stát moji broskvičku.KAPITOLA 6. - Pen Is


Nasedla jsem na autobus a vydala se do hor, kde nyní můj vyvolený přebýval.
Autobus zastavil v půli cesty, takže jsem musela nasednout na lanovku. Na druhé straně jsem zjistila, že je pode mnou most, po kterém jsem mohla jít. Zazvonila jsem na obrovský hotel, jež mezi kopci vyrůstal, a otevřel mi portýr.
,,Dobrý den, hledám Pen Ise," řekla jsem. Portýr si rozpenul poklopec a narval mi jeho přirození do nosu. O minutu později jsme si to dávali na koníčka, pejska, kočičku a hrocha. Po našem divokém sexu jsem ve dveřích zahlédla jiný penis, penis mého vyvoleného Pen Ise. Jak mě uviděl, utekl a zabouchl dveře. Nešly otevřít, takže jsem musela vejít kanálním okénkem, projít tunel plný kostí a pavouků větších nežli já, a otevřít poklop, který byl zamčený heslem. Po tom všem jsem šla hledat mého muže v hotelu.
Pen Ise jsem hledala ve všech 69729 katakombách tohoto ohromného hotelu a našla jsem ho až v poslední. Pen se na mě nechtěl ani podívat. Začala jsem mu vysvětlovat, že ty nemravnosti jsem dělala jenom proto, že jsem byla smutná z našeho nečekaného rozchodu. Vysvlékla jsem si svůj žurnalistický hnědý kabát sahající ke kotníkům a pod ním jsem byla oblečena do naha. Pen si mě rychle prohlédl, ale nic na to neřekl a odešel do kuchyně.
,,Miluji tě, Pene, já tě miluju," křičela jsem, až praskaly okna, zrcadla a zdi.
,,Dokaž to. Dokaž, že mě miluješ." Pen se na mě odměřeně podíval, prošel kolem mě a odešel z apartmá. A já zůstala sama.
 

18 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Teri Teri | Web | 5. června 2017 v 20:59 | Reagovat

Hezky

2 Simona Simona | Web | 6. června 2017 v 17:01 | Reagovat

Nevýslovná, ale hodně originální krávovina. Ale tady nic jiného nečekám, vypínám a bavím se....

3 stuprum stuprum | Web | 7. června 2017 v 2:14 | Reagovat

Stvořila jsi dosud nejvAničtější postavu. Řehořslavu Chcaldorýnyvou.

4 Lukas Lukas | Web | 14. června 2017 v 11:16 | Reagovat

...dobrá práce "Anýs" :-|

5 Magicmax Magicmax | Web | 15. června 2017 v 18:43 | Reagovat

Budete moje nová sexretářka :DDD Tak to se povedlo :DDKKKKKKKKKKKKKK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz