Příběhy z Farmy 2 - Nejkrásnější Vánoce

30. prosince 2017 v 11:55 | Anice |  Příběhy z farmy
Ahojíneček xD
Dlouho jsem se neozvala, co? No to je tím, že jsem dala dovolenou mému vrchnímu písaři a samotné se mi články psát nechtělo, protože jsem si nechtěla zničit novou uzbekistánskou manikúru. Co se od té doby stalo? Celkem nic moc, jen mi o tři čísla vyrostly prsa, zadek o čtyři, pas o mínus šest a oči mám velikosti anime postavičky xD Také jsem zbohatla o několik desítek milionů díky mému novému výrobku - spodnímu prádlu vyrobeného z pannenských blan.No a protože je nějaký den po vÁnicích, rozhodla jsem se, že Vám dnes povyprávím o mých nejkrásnějších Vánicích, které si pamatuji a zažila jsem je ještě na naší staré rozpadlé farmě. Jste připraveni? Já ne, tak mmnt xD
Užžžžž
Jako malé holoubátko jsem byla zvyklá, že je před Vánoci na farmě velký shon a nikdo na mě nemá čas. Své volné chvíle jsem trávila v holubím hnízdě na střeše, kde se o mě starala holubice Magda, krmila mě červy a čechrala mi peří. Pár dní před Vánocemi si však Magda pomyslela, že jsem již zralá pro vlastní život, a tak mě vykopla ze svého hnízda a já dopadla do hnoje, kde jsem ležela dlouhých pět dní, dokud si mě matka nepovšimla.
,,Ach tady jsi Alice, již jsem na tebe zapomněla," řekla, vrazila mi do ruky koště a přikázala uklidit v její světničce. Nadzvedla jsem jí sukni, matka mě však plácla po ruce, po hlavě a ještě mě kopla do břicha, a ukázala na farmu.
Byly to zatím nejhorší svátky na světě. ,,Připadám si jako otrokyně," zamumala jsem, když jsem za sebou tahala kouli na řetězi připevněnou k mé noze. V tom se však ze svého úkrytu ve zdi vynořila myška.
,,Splním ti..."
,,Tu máš", vykřikla jsem a zabila tu mrchu, aniž by to dopověděla.
Dalšího dne ráno mi matka přikázala, abych si z prasátka vybrala všechny své úspory a zašla do města na mravenčí trhy nakoupit pro ni ty nejluxusnější dary, na které narazím. Oblékla jsem se do svého kabátce z broučích nožek, nasedla na své cvičené sele a vyrazila jsem.
Trhy na mě dýchaly Vánoční atmosférou. Všude byla rozvěšená světélka, rodiny se smály u hrníčků svařeného vína a celému tomu krásnému obrázku kraloval vysoký, ztepilý Vánoční strom. Povzdechla jsem si. Takové Vánoce nikdy mít nebudu, pomyslela jsem si, když jsem u jednoho stánku kupovala drobeček pečiva, který jsem se chystala darovat matce pod stromeček.
,,Tak dárky bych měla," řekla jsem si a šla se ještě chvilku procházet po trzích. V tom jsem uviděla stánek, ve kterém prodávala roztomilá stařenka.
,,Je mi jen 34", řekla mi ta stařešina, tak jsem utekla k jinému stánku. Paní tam prodávala typické vánoční delikatesy - klokaní klobásu, svařené vínečko z mroží krve a pečené kaštany......plněné oslím mozečkem. Protože jsem měla strašný hlad a věděla jsem, že mě doma čeká pouze suché ptačí zrní, koupila jsem si klobásku a k tomu vínečko. Mlsala jsem a poprvé za dlouhou dobu se cítila šťastná. ,,Ale paní, tady naturálie nebereme", křičel za mnou prodavač, protože jsem mu místo peněz dala sněhovou vločku, kterou jsem cestou chytala na jazyk xD
Zamířila jsem si to domů a konečně jsem byla vánočně naladěna. Doma jsem usedla do pohodlného koryta a matce zabalila její dar. Trvalo mi to zhruba dvě hodiny, nedokázala jsem vyměřit, jak moc toaletního papíru budu potřebovat. Zašla jsem do obýváku a chtěla dát dárek pod stromeček. představovala jsem si, jak tam na mě bude čekat mnoho dárků, ale pod stromečkem nic nebylo. Smutně jsem tam odložila dárek pro moji maminku a šla do pokoje pomlčka kumbálu na košťata rozjímat. Co jsem matce udělala? Proč mě tak nesnáší, že mi ani na Vánoce nekoupí žádnou drobnost? Ptala jsem se sama sebe, a taky souseda, který mě sledoval dalekohledem a u toho si hladil svého páva.
Usnula jsem. Zdálo se mi, že mě pod stromečkem čeká stovka dárků. Rozbalovala jsem jako divá a nelézala vše, co jsem kdy chtěla - lásku, porozumění, štěstí, barbínu z kolekce Mladá rajda, která se pohlazením po hlavě vrzuší a ztvrdnou jí bradavky a roztáhne nohy do praku, sváteční pohodu a mnoho dalšího.
Probudila jsem se celá šťastná, a když jsem se podívala na hodiny, byl čas rozbalování. Vylétla jsem z kumbálu a uviděla matku, jak stojí vedle stromečku. A vedle stromečku i její kufry xO
,,Ach Anice, myslela jsem, že ještě budeš spát. No nic. Zrovna se stěhuji, takže tady zůstaneš sama. Můžeš to prodat a nebo třeba pronajmout nějaké místní selce, která do toho omylem přišla s pastýřem. Já beru kramle, v téhle díře již býti nehodlám." Jakmile to matka dořekla, nastoupila do luxusní limuzíny a odjela do západu měsíce. Kde vzala tolik peněz, pomyslela jsem si, když jsem v dálce uslyšela policejní sirény a také výstřel a výkřik.
Usedla jsem pod stromeček a hleděla na blikající světélka. Moje maminka si nerozablila ani ten můj dárek, řekla jsem si v duchu, když jsem ho vzala do ruky. Začala jsem plakat...ale pak si všimla něčeho dalšího pod stromečkem. Byl to dárek. Dárek pro mě!!! Srdce mi hbitě tlouklo, byla jsem jako v extázi, bradavky mi ztvrdly, že bych s nimi rozřízla klokaní klobásu vejpůl xD
Hned jsem roztrhala papír, otevřela krabici a tam to uviděla..obraz matky v rámečku 45m x 45m. Zlostí jsem vyskočila. Můj první dárek vůbec a je to obraz matky?! Vážně? Hněvala jsem se na celý svět, ale hlavně na mojí matku, kterou jsem proklínala až do nebes. V tom jsem uslyšela vrzání vchodových dveří a polekala se, že mi přišla jednu vlepit, kopnout do tváře a opět přivázat na stožár. Ale nebylo to ona. Byla to moje drahá babička. Utíkala jsem k ní se slzami štěstí.
,,Babičko! Vesele Vánoce! Copak tu děláš?" ptala jsem se, když jsem z ní vymačkávala život. Babka mi vysvětlila, že mě zde nemohla nechat samotnou a od teď budu bydlet s ní. S vřískotem jsem vyskočila a šla si zabalit svou jednu švestku a pět lískových ořechů. Babce jsem věci naházela do náruče a nasedla si na její jednokolku jako naprostá královna.
Najednou jsem se cítila šťastná. Tohle byl perfektní dárek. Žít s osobou, která mě miluje a pečuje o mě, pomyslela jsem si, když mě babička zkopla z jedokolky a a řekla, ať za ní utíkám. Byly to ty nejlepší Vánoce na světě!
A jaké jste měli Vánoce vy? Pošlete mi to na e-mail vubecmetonezajima@neotravujteme.omg a já si to přečtu xD Tak ppppppppppppp


 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 German Music German Music | Web | 31. prosince 2017 v 20:47 | Reagovat

Anice. :) Ty seš naprosto fantastická. Spectaruální ženská! :) Máš grády! :) Mám tě rád, Anice. A proto ti přeji, aby byl nový rok 2018 plný úspěchů, zdraví, lásky, pohody a štěstí. :)
(`*•.¸(`*•.¸ ¸.•*´)¸.•*´)
«..Krásný nový rok 2018!..»
(,.•*´(¸.•*´ `*•.¸)`*•.,)

2 stuprum stuprum | Web | 2. ledna 2018 v 21:36 | Reagovat

S tou třícitkou stařenou to je děsivé, málem jsme se počůral.

3 nezenska-svine nezenska-svine | Web | 6. ledna 2018 v 0:31 | Reagovat

Můj ty bože, ty seš takovej šulin, že mi vždycky zvedneš náladu.
Jediný co mě sere je, že nemám takový nápady jako ty, ale nebylo by nevhodné psát taky takový nějaký kokotiny...
Prostě oceňuju to, ale piš častěji.
Mrzí mě, že to pořád lidi nechápou.

4 Dirty Bliss Dirty Bliss | Web | 8. února 2018 v 16:17 | Reagovat

Anice je sexy bitch. Možná jí dokonce obsadím do nějaké z mých povídek . 8-)

5 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 11. února 2018 v 19:56 | Reagovat

Já jsem těěěěě zmínil v mém superextravgantně megalomansky božském článeku. xD :) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz