Recept - Veganské palačinky

2. března 2018 v 18:52 | Anice |  Anicin vymaštěný pekáč

Zdareček páreček okurka xD

Po nějaké té době (cca pěti letech, dvou měsících a pěti týdnech) Vás vítám zpět u oblíbené rubričky, kde si vaříme ty nejchutnější pokrmy, které Vás jen mohou napadnout a nebo o kterých jste mnohdá ani neslyšeli. Co nás čeká dnes? Protože jsem se nedávno dala na veganskou stravu, tak si dnes připravíme velmi chutné veganské palačinky, které jsou navíc gluten free a taky maso free a taky chuť free. Připravte si své mističky a šlehače, jde se na věc xD


INGREDIENCE:

12 SUCHÝCH VĚTVÍ
500G HLÍNY
4 ŠIŠKY
7 KAMENŮ VYLOVENÝCH Z POTOKA
1 METR KOŘENŮ
1 LITR VEGANSKÉ VODY


Pro ingredience si, jako správní vegani, nezajdeme do trapného obchodu, kde nakupují ti odporní masožravci, ale do nejbližšího lesíka. S sebou si vezmeme košíček na houby, velkou láhev, samozřejmě z recyklovaného gluten free plastu, a váhu.
Z majestátného chráněného stromu starého 456 let, pod kterým si za teplých jarních dnů čítáte básně Pabla Nerudy, utrhneme dvanáct suchých větviček a dlaní nabereme hlínu, odvážíme 500G a pokračujeme dále.

Naše cesta pokračuje k nedalekému jehličnanu, ze kterého odebereme 4 šišky. Ale pozor, nesmí to být jen tak občejný jehličnan! Šišky musí být z borjedlovice, což je mix stromů jedle a borovice xD Dále se vydáme k nedalekému potůčku pro kamení. Protože jsem vám na začátku neřekla, že si máte vzít i svoji potápěčskou výbavu, tak to bohužel budete muset dát bez ní. Potopíme se do potůčku, ve kterém jste omylem zalehli pět žab a osm zlatých rybek, když vám to při vstupu do vodičky uklouzlo, a přichystáme si košíček, do kterého kamení naházíme. Poté otevřeme svou plastovou lahev, jež se při kontaktu s teplotou větší jak 20°C sama rozloží, ponoříme ji do říčky a naplníme po okraj. Pokud jste chytli nějaké pulce, určitě je vypusťte ven, nejste přec žádní ubožáci, co vraždí nevinnou zvěř x)
Jako poslední nám zbývá vytrhat metrový kořen z půdy. K tomu si vezmeme rýč, který je samozřejmostí, a i když jsem vám o něm neřekla, máte na něj myslet vy, copak jsem vaše matka????!!! a vyryjeme stromový kořen. Zahradnické nůžky jdoucí ruku v ruce s rýčem, nám pomohou ustřihnout kořen, smotáme ho a vhodíme do našeho houbařského košíku.
A máme vše, no ne? x)

Nyní hodíme kamení, suché větve a hlínu do mixéru, který jsem si sama vyrobila ze skořápek ořechů a liščích chlupů, protože neuznávám velké firmy, které z nás tahají jen peníze, a vše rozmixujeme. Mezítím si můžeme nakrájet kořen na mikromilimetrové díly, které nám budou sloužit jako ozdoba na palačinky. Krájíme velice opatrně, aby každý dílek byl stejně velký a taky rovně uříznut, jinak by to zničilo celkový dojem z palačinek a ty by se rovnou mohly vyhodit x)
Na pánev místo klasického oleje, který je plný škodlivin, použijeme zdravý olej do auta. Počkáme, než se olej zahřeje, a zatím si pustíme nejnovější díl seriálu Tohle jsou Ony, o ex prostitutkách, které se snaží postavit na vlastní nohy xD
Po skončení dílečku, kdy Vám spálený olej krásně provoněl celý Váš byteček o rozměrech 1x1m se můžete vrátit k plotně a na pánev vylít směs, kterou jsme předtím rozmixovali. Palačinky děláme tak dlouho, dokud nejsou krásně černé, protože to je známka kvalitního smažení. Hotové jídélko dáme na talíř, nadrobíme na ně nakrájené kořínky a šišky vyhodíme do koše, protože to přece nikdo nejí omg xD
A teď ochutnáme! No není to prostě mňamózní?? Pokud vám to ale nešmakuje a něco těm palačinkám chybí, hoďte na ně krvavou telecí kotletu z právě zmordované krávy xD

Určitě se nebojte napsat své dotazy, připomínky a reakce na tyto lahodné, veganské gluten-free palačinky, které budou hitem této sezóny.

Tak u dalšího receptu, pééčko! <3 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

S čím chcete nově poradit?

Jak si zvětšit prsa 33.3% (8)
Jak usnout 8.3% (2)
Jak se zbavit rýmy 16.7% (4)
Jak si udržet váhu 12.5% (3)
Jak přibrat 29.2% (7)

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 8. března 2018 v 18:27 | Reagovat

Ty dokážeš člověka několikrát rozesmát. XD

Jinak dala by sis, prosím, na blog banner s NII. :) Hrozí 40 tisícům účtům a překladům několikati anime zrušení, tak jim chci udělat, sám od sebe, promo. :) Dokuď to budou potřebovat. :) Víš mi, kdyby nám hrozilo smazání všeho obsahu, tak by jsme taky chtěli podporu! :)

2 Skechart Skechart | 8. března 2018 v 18:51 | Reagovat

To nejsou palačinky..,ale Pičinky😂😂

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz