Duben 2018

Módní dilema 8 - Babitchin pohřeb

Neděle v 13:41 | Anice |  Módní tipy


Zdravím.

Po dlouhé době vás vítám u dalšího dilematu. Tentokrát se však nebude jednat o veselou událost, jako byla třeba obřízka Oxanina nenarozeného dítěte nebo Samanthin pátnáctistý sex na veřejnosti.

Dnes ráno moji rodina postihla příšerná událost. Moje drahá babitchka Apolena Sekačka zemřela.

Smuteční obřad se koná ve čtvrtek v 11.34 středoantltického mexického času v našem honosnémm sídle, do té doby bude babitchina mrtvola hnít v jejím pokoji.
Protože jsem se nikdy nezúčastnila oficiálního pohřbu, pouze tajného a nezákonného v lese za naším domem, kde jsem zakopávala mrtvolu odpudivého vandráka, který na veřejnosti zesměšnil večerní róbu mé čivavky, potřebovala bych poradit s tím, co bych si měla obléci. Rozklikněte celý článek, děkuji.

Anicepríl 2018?

1. dubna 2018 v 11:41 | Anice |  Anicepríl
Ahuuuuuj!

Protože mi již táhne na 16,00045 let a jsem stará bréca na pokraji života, které hnije celé tělo, rozhodla jsem se, že tento rok Vás žádný legendární Anicepríl nečeká.

Tuto tradici přenechám mladším a primitivnějším blogerům, jako třeba mé postižené kamarádce Eluss, které udělá obrovskou radost, když navštívíte její bloček zuuuuuuma.blog.cz.

A co pro Vás chystám místo stupidních žertíků? Pokud ještě nesledujete můj instagram, tak to rychle napravte a vše se tam dozvíte! Přidávám zde mnoho žhavých fotek z mého soukromí, ale také sneak peaky k novému dílu, který bude velmi šokující, devastující a frustrující.

Tak se mějte xD

Antispam.er.cz