Duben 2018

S03E06 - Keeping up with the Kardashians, část 1.

30. dubna 2018 v 20:11 | Anice |  Season 3

Hrají:
Matka - Kris
Otec - Bruce
Dcery - Kim, Khloe, Kourtney, Kylie, Kendall, kAnice
Bratr - Rob

L
Ráno mě probudil strašný vřískot! Vyskočila jsem z postele a běžela do našeho obývacího pokoje, kde jsem uviděla matku, Kimonu a taky našeho nevlasního matce xD ,,Co se děje?" zeptala jsem se matky, když mi služka zrovna podávala

E
můj zbrusu nový véčkový telefon Motorovka Razzzr, posetý diamanty a safíry. ,,Tak bože, Kris, co se děje," zeptala jsem se své matky, kterou jsem ještě donedávna měla za bloncku a určitě se nejmenovala Kris, ale neřešila jsem to xD

L
Kris mi vysvětlila, že Kimona na své hlavičce objevila o odstnín světlejší vlas. Začala jsem vřískat také. Po tomto incidentu jsem se rozhodla, že zajdu do našeho obchůdku a budu vybalovat zboží. Když jsem nasedala do mého autíčka, uviděla jsem v okně matce, jak se

E
převléká do dámského negližé. ,,Bože, Bruci, co to děláš," křikla jsem na svého drahého otce/budoucí matku, i když nevím, proč mu tak říkám xD Bruce se lekl a ihned odsoudil to, jak jsem oblečená já - měla jsem na sobě bronzové

L
opálení a to bylo vše. ,,Hleď si svého," řekla jsem mu a odjela do shopíku. Když jsem tam přijela, čekaly už na mě tři zákaznice xO Ale když jsem přišla blíže, zjistila jsem, že to jsou sestry xD ,,Zdárek Kanice, nechceš s námi dnes letět do

E
Bolívie?"
,,A proč?" zeptala jsem se jedné, jejíž jméno jem zapomněla.
,,Jsem Khloe ty čubko. No a protože jsem se dnes rozešla se svým kadeřníkem xD" Ihned jsem souhlasila a sbalila si svých pět švestek a dva pomeranče a také mrkev, kdyby náhodou xD Ty další dvě sestry, Kimona a Kourntey, mě následovaly do limuzíny, kterou sem zavolaly. Když jsem ale otevřela dveře, uvnitř nás překvapila

L
Kris. V ruce měla drinky a na hlavě párty čepku.Hned jsem si jeden drink vzala, protože další den s matkou již nepřežiji.. i když ji dnes vidím poprvé v životě xD ,,Tak děvčata..co dnes slavíme?" zeptala se ta vtěrka.

E
Kourtney ji vlažně vysvětlila situaci.
,,No nemohla jsem uvěřit, že s námi Kris jede. Jsem šokovaná a zdevastovaná," pravila jsem kameře před fialovým pozadím, ani nevím, jak jsem se ta ocitla xD Vrátila jsem se do limuzíny a

L
Kris zrovna tančila kolem striptérské tyče, kterou máme v každém pokoji a dopravním prostředku. Dokonce ji má i moje sestra Kendall na své trojkolce xD Najednou matka přestala, a řekla, že nám v Bolívii domluvila kšeftík. Prý budeme fotit photoshoot pro místní jatka!


Moje sladké třetí šestnáctiny

30. dubna 2018 v 15:23 | Anice |  O mně

Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooj xD

Konečně je to opět tady, konečně je tady den, kdy již po třetí v řadě slavím své sladké šestnácté narozeniny. Jako každý rok i tento to bude obrovská párty, na které se objeví ty největší celebritky, jako třeba Dáda Patrasová a nebo Monika Štiková a ožereme se do němoty..

Tento rok jsem se ovšem rozhodla, že si života více užiju v reálném světě než na tom blogovém, tudíž zde nečekejte plno soutěží, zajímavostí, statistik a příběhů. Jsem už velká holka s pořádnými nárazníky a myslím si, že tohle již není třeba.

Co však můžete očekávat je další díl mých naprosto božských storek, které jsou kritiky po celém světě zbožňovány a cenami oceňovány xD A na co se můžete těšit v tomto díle? Podíváme se do slavného Klobásas, kde se stanu dalším přírustkem do slavné rodiny Kardashianů/Jennerů. Jak zvládnu novou roli sestry? Budeme s Kim rivalky? Pálí po mně můj mladší bratr Rob? Je Kourtney uvnitř mrtvá? Najdu svého prince na bílém koni? Odpovědi na vaše otázky, a mnohem více, dostanete již dnes, v prvním díle!

Pokud mi chcete popřát k narozeninám, tak si vaše přání strčte za klobouk, kalhotky a podprdu, protože přijmám pouze peněžní přání, které mi můžete poslat na můj bankovní účet na Kajmanech xD

Zatím se mějte a oslavujte tento božský den, ve který se zrodila bohyně lásky, sexu, vášně a vaší domácnosti - Anice K. Sekačka.
Páčko xD

Módní dilema 8 - Vyřešeno

24. dubna 2018 v 18:52 | Anice |  Módní tipy
Lovu zdar.

Před pár dny jsem vás prosila o strašnou laskavost, na které záležel osud celého lidsta.. ale spíš to byl osud pouze můj, protože jsem se bála, že se totes ztrapním na pohřbu mé drahé babky, která náhle skonala.
Protože jsem nerozhodná nanynka, poprosila jsem vás o vybrání toho nejlepšího outfitu na pohřeb mé drahé pramatky Apoleny. A ačkoliv to byl lítý boj, nakonec z něho vzešel vítěz. Ale ještě než vám představím vítezný outfitek, povyprávím vám, jak pohřeb vypadal.

Módní dilema 8 - Babitchin pohřeb

15. dubna 2018 v 13:41 | Anice |  Módní tipy


Zdravím.

Po dlouhé době vás vítám u dalšího dilematu. Tentokrát se však nebude jednat o veselou událost, jako byla třeba obřízka Oxanina nenarozeného dítěte nebo Samanthin pátnáctistý sex na veřejnosti.

Dnes ráno moji rodina postihla příšerná událost. Moje drahá babitchka Apolena Sekačka zemřela.

Smuteční obřad se koná ve čtvrtek v 11.34 středoantltického mexického času v našem honosnémm sídle, do té doby bude babitchina mrtvola hnít v jejím pokoji.
Protože jsem se nikdy nezúčastnila oficiálního pohřbu, pouze tajného a nezákonného v lese za naším domem, kde jsem zakopávala mrtvolu odpudivého vandráka, který na veřejnosti zesměšnil večerní róbu mé čivavky, potřebovala bych poradit s tím, co bych si měla obléci. Rozklikněte celý článek, děkuji.

Anicepríl 2018?

1. dubna 2018 v 11:41 | Anice |  Anicepríl
Ahuuuuuj!

Protože mi již táhne na 16,00045 let a jsem stará bréca na pokraji života, které hnije celé tělo, rozhodla jsem se, že tento rok Vás žádný legendární Anicepríl nečeká.

Tuto tradici přenechám mladším a primitivnějším blogerům, jako třeba mé postižené kamarádce Eluss, které udělá obrovskou radost, když navštívíte její bloček zuuuuuuma.blog.cz.

A co pro Vás chystám místo stupidních žertíků? Pokud ještě nesledujete můj instagram, tak to rychle napravte a vše se tam dozvíte! Přidávám zde mnoho žhavých fotek z mého soukromí, ale také sneak peaky k novému dílu, který bude velmi šokující, devastující a frustrující.

Tak se mějte xD

Antispam.er.cz