Módní dilema 8 - Babitchin pohřeb

15. dubna 2018 v 13:41 | Anice |  Módní tipy


Zdravím.

Po dlouhé době vás vítám u dalšího dilematu. Tentokrát se však nebude jednat o veselou událost, jako byla třeba obřízka Oxanina nenarozeného dítěte nebo Samanthin pátnáctistý sex na veřejnosti.

Dnes ráno moji rodina postihla příšerná událost. Moje drahá babitchka Apolena Sekačka zemřela.

Smuteční obřad se koná ve čtvrtek v 11.34 středoantltického mexického času v našem honosnémm sídle, do té doby bude babitchina mrtvola hnít v jejím pokoji.
Protože jsem se nikdy nezúčastnila oficiálního pohřbu, pouze tajného a nezákonného v lese za naším domem, kde jsem zakopávala mrtvolu odpudivého vandráka, který na veřejnosti zesměšnil večerní róbu mé čivavky, potřebovala bych poradit s tím, co bych si měla obléci. Rozklikněte celý článek, děkuji.MOŽNOST 1.

Jako první variantu jsem zvolila tyto šatičky z jednorožího rohu a duhy, které mají oslavovat babičky oblíbenou barvu - černou. Tyto šaty jsou vlastnoručně ušity liliputy z Irska a jejich výroba trvala dlouhých pět let.

MOŽNOST 2.

Druhou vriantu jsem vybrala kostým slánky vyrobený ze....slánky omg xD Ten představuje babiččinu "salty" povahu, kdy mě za každou hloupost sjela, nadávala mi do čubek a šlapek a kurev a také mě často mlátila, kdykoliv jsem jí zapomněla popřát krásný den.


MOŽNOST 3.

Jako poslední možnost jsem zvolila kostým zvířete, ke kterému měla babka velmi blízko. Vždy, když toto zvíře uviděla, tak málem vyletěla z kůže, celá natekla a málem se udusila. Vybrala jsem kostým kočky, na kterou byla silně alergická a její přítomnost ji mohla stát i život xD
V anketě pod článkem vyberte outfit, který by se na babičky pohřeb nejlépe hodil, já sama se totiž rozhodnout nedokážu a moje najaté stylistky jakbysmet. Čas máte do úterního večera.

Doufám, že mi s výběrem outfitu na tuto oslavu mé volnosti a života co nejlépe pomůžete a já si tak užiju tento krásný den každým douškem, protože ta stará bréca by to tak chtěla.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 20. dubna 2018 v 4:27 | Reagovat

Babička celá v černém a její vnouče v růžovém xD. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz