Módní dilema 8 - Vyřešeno

24. dubna 2018 v 18:52 | Anice |  Módní tipy
Lovu zdar.

Před pár dny jsem vás prosila o strašnou laskavost, na které záležel osud celého lidsta.. ale spíš to byl osud pouze můj, protože jsem se bála, že se totes ztrapním na pohřbu mé drahé babky, která náhle skonala.
Protože jsem nerozhodná nanynka, poprosila jsem vás o vybrání toho nejlepšího outfitu na pohřeb mé drahé pramatky Apoleny. A ačkoliv to byl lítý boj, nakonec z něho vzešel vítěz. Ale ještě než vám představím vítezný outfitek, povyprávím vám, jak pohřeb vypadal.

Přesně ve 4:45 mě vzbudilo kokrhání naší slonice. No omg hrabe ti kravko, ptáte se a já vás ujišťuji, že nikoliv. Z postele jsem vyskočila jako nikdy a začala si popěvovat pohřební písně jako třeba Stupidní děvka od Nikoly Minážové a nebo Konečně ta kuchna zgebla od Zpěvačky Oblíbené.
,,Ale Anice, to je velmi nezdvořilé," pokárala mě naše služebná, která nesla na svých bedrech babitchinu seschlou mrtvolu.

K snídani jsem si v tento památný den dala babiččinu oblíbenou pochoutku - marinované musli v horkém oleji, slyšela jsem, že díky této pochutině zůstala naživu tak dlouho x) Pohřeb měl každou minutou začít, a tak jsem šla pro šaty, které jste mi poradili. Oblékla jsem na sebe tedy kostým slánky a usadila se do první řady s popcornem v ruce a 3D brýlemi na očích, abych z toho měla 100% zažítek xD
Lidé v černých oblecích a šatech se závoji před obličejem se na mě koukali jako na nějakou stvůru, monstrum a taky příšeru, že takto pohrdám svojí babičkou a celým pohřebem. Když přišel farář a poprosil mě, abych pronesla pár slov, vstala jsem a nevšímala si jízlivých poznámek hostů, které jsem neznala. Stoupla jsem si před rakev, vzala do ruky mikrofon a začala fejkově brečet. Bohužel mi to nikdo neuvěřil, a diváci.. tedy truchlící po mně začali házet rajčata a také padesátikilové kameny. Radši jsem se tedy stáhla zpět do ústraní a nechala promluvit profesionálku - Samanthu. Sam si stoupla na pódium, během toho obšťastňovala dva smuteční hosty, a vykládala všem historky s bábou.
,,Joo, Apolena, to byla divoška. Jednou jsme spolu šly do klubu na horním levém Manhattanu, obě oděné jako naprosté štětky, v klubu nám někdo něco hodil do pití a pak si pamatuju, jak si z jejich koz dávám čáru.".. farář Sam přerušil, řekl, že by to již stačilo a my se mohli přesunout k naší rodiné hrobce, kterou jsem včera na poslední chvíli postavila na Oxanině domečku.

Protože jsem byla babky nejbližší osoba, musela jsem dle našich tradic její tělo k hrobce nést samotná. Když jsem konečně dorazila, byla jsem tak znavena, že jsem si v hrobce ustlala sama xD
Někdo všal vysypal rakev do hrobky a smrdutá babitchina kostra obtáhlá průsvitnou vrstvou kůže na mě spadla a já omdlela.

Probudila jsem se o pár hodin později na svém pohřbu, zrovna ve chvíli, kdy bábrle zpívala Novosvětskou symfonii od Dvořáka. Překvapeně jsem vykoukla z pohodlné rakve a všichni přítomní, což byla moje čivavka a taky krysa, která se nedávno usídlíla v mé koupelně, šokovaně zíraly.
,,Bože, Babi, ty žiješ," vřeštěla jsem štěstím a objala ji. Babitchka mě ujistila že je v pořádku a tohle byl její poslední pohřeb, dokud budu živa x) A jakmile to dořekla, tak zemřela na dalších pět dní a probudila se až ve chvíli, kdy jsem její popel sypala do oceánu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Antispam.er.cz