Červenec 2018

SMS Story - Nadržená lesbička

29. července 2018 v 20:22 | Anice |  Zajímavosti
Ahuuuuuuuuj.

Bože Anice, kde jsi a proč nepíšeš své geniální příběhy a rady? Kde se stala chyba?

Tak takhle zní mnohé e-maily, které mi chodí každou minutou a já na všechny odpovídám stejně! Protože jsem teď nová youtube senzace, musím se věnovat právě YT a mým božským sms příběhům, které napsal sám život a také úchyláci na webu ****.cz xD

Dnes přicházím s příběhem o jedné nadržené lesbičce, která se mnou chtěla dělat zvrácené praktiky! Podívejte se tedy na video a nezapomeňte dát odběr!

Konec velké lásky!

14. července 2018 v 20:58 | Anice |  Aktuality
Ahojky!

Dnes se Vám hlásím s dalším mým SMS příběhem, kvůli kterému jsem opět zabrousila do vod jednoho nejmenovaného portálu plného perverzních mužů a dravých lesbiček xD Tentokrát jsem si psala s jedním tlouštíkem, do kterého jsem se totes zaláskovala, ale on se na mě úplně **** a taky ***** xD Takže se pls pohodlně usaďte a užívejte si nový příběh s názvem "Konec velké lásky"!

Varování: Pokud je vám méně než 15, tak tyto weby nenavštěvujte! Já to dělám jen z toho důvodu, abych vám mohla servírovat pikantní příběhy xD


Psala jsem si s PEDOFILEM!

11. července 2018 v 11:16 | Anice |  Aktuality
Čaukys lidičkové, jak se máte, co nového?

Než mi povíte vaše nudné a nicneříkající zážitky, dovolte, abych se s vámi podělila o ty mé! Každý den mi napíše 400 nejrůzněšjích úchyláků a pedoušů, kteří by mi prý roztahali díru a poté by moje tělo rozsekali na kousky a zalili betonem ve svém sklepení xD

Jedním z těch lidí je i tento pedofil, který mě zkontaktoval včera, tak jsem neodolala a dopisovala si s ním, než se to totálně zvrátilo!

No prostě se mi nedaří xD

Nezapomeňte mě odebírat, abyste byli v obraze, co za úchyly mi píše xD
Jsem YOUTUBERKA + video SMS story!

6. července 2018 v 19:56 | Anice |  Aktuality
Ahojíček moji loveři xD

Dlouho jsme se opět neviděli, ale to mi vůbec nevadilo, protože jsem žila svůj pompézní život a užívala si dovolenou na velmi oblíbeném místě, kde je mnoho lidí latinského původu.

Ano, hádáte správně, že jsem byla na sídlišti Chánov xD
Zatím co jste si žili nudné životy, já ulítla s nejedním latinoameričanem a dokonce jsem párkrát otěhotněla, ale to je teď vedlejší. S čím přicházím dnes?
Chci se s vámi podělit o sms příběh s mojí naprosto nejlepší kamarádkou Jarmilou. Prý jsou sms příběhy teď v kurzu a já jsem samozřejmě královna všech kurzů, takže se podělím i o ten náš xD Čímž vás chci přivítat i na svém Youtube kanálu, kde video také najdete x)

MŮJ YOUTUBE KANÁL


Dále na mém kanále samozřejmě najdete věcičky jako make up tutoriálky, challenge a samozřejmě abych nebyla pozadu, tak mé nové rap songy, které jsem napsala během minuty na koleni v metru a jsou plné nadávek... no a v neposlední řadě budu hlavně v nočních hodinách streamovat mé noční hrátky pod peřinou xD No prostě jsem si splnila ŽIVOTNÍ CÍL xD

Tak se úžasně bavte a určitě mi dejte odběr, aby vám neutekly mé daily vlogy xD


Antispam.er.cz