Anicepríl

Anicepríl 2018?

1. dubna 2018 v 11:41 | Anice
Ahuuuuuj!

Protože mi již táhne na 16,00045 let a jsem stará bréca na pokraji života, které hnije celé tělo, rozhodla jsem se, že tento rok Vás žádný legendární Anicepríl nečeká.

Tuto tradici přenechám mladším a primitivnějším blogerům, jako třeba mé postižené kamarádce Eluss, které udělá obrovskou radost, když navštívíte její bloček zuuuuuuma.blog.cz.

A co pro Vás chystám místo stupidních žertíků? Pokud ještě nesledujete můj instagram, tak to rychle napravte a vše se tam dozvíte! Přidávám zde mnoho žhavých fotek z mého soukromí, ale také sneak peaky k novému dílu, který bude velmi šokující, devastující a frustrující.

Tak se mějte xD

Anice, císařovna aprílu 2017

2. dubna 2017 v 12:00 | Anice


No ahooooooooooj, jak se máte?


Já se mám perfektně, právě si lakuji můj prsteníček a u toho srkám šálek vlažného čaje a přemýšlím o životě. A taky o tom, jak jsem vás naprosto dostala s dalším Aniceprílem xD

WTF, divíte se a nechápete o co šlo, zatím co se vám totálně vysmívám do vašich xichtíků, které jsou plné uhrů a vrásek? xD Nechám vám chvilku na přemýšlení a zatím si nalakuji i malíček.

HEKR!!!!!!!! (Anicepríl 2017)

1. dubna 2017 v 13:44 | Anice&Zugunda
Zdrawym všechny vystřžknutý mrdky a dalšý pýče, co tu otravujou.
Dneska sem bila na svím starím blogu, kam uš vůbec neleste, a chtěla jsem si viprstyt svoju khundu, protože tam mám hodně materyálu, no ale co sem tam nevyděla. Nějakej hekr mi heknul můj starej blogísek a von se vidával za mě, tak wám chci jen řýct, ať tomu waše vimrdané mozečki nevěřý a aŤ hlasujete v anketě kterou jsem si pro wás celou noc připrawovala.

a taky mi klyněte na moje mněstečko, který sem sy nedávno založyla a menuje se Město plné cecků, tak klykejte, zmrdi.

mylujte mě zmrdi
xoxoxo vaše maruntla roku zigxo maturntla roku

Jak si zvětšit kozy a vytahat stydké pysky (Anicepríl 2017)

1. dubna 2017 v 13:00 | Zugunda
Nazdar vijebaný kokoti a vytahaný pýče,

doufám že se těšýte na můj prvný článek zde vi vichcané kurvy, protože to bude nářez, že se s toho nespamatujete. Ani Anice ta pyča bi takovíto článek nevimislela svým malym mozkem vilýzané štětki.

Jako téma prvnýho článečQu jsem sy vibrala zvjetšování koz a taki stidkích pisků, protože jsem na to odbornyce a vi pochcaný sračky to potřebujete. O zvjetšování koz sy mislím, že je to povynost každé správné ženi, která je má malí jaQ Anice. Protože vy pyče je taki máte maly tak sy dovolym vám poradyt s tim kam si zajyt, protože správní plastycký chyrurg je stejně důležytý jako fšechno ostatny. Musyte si kurwa zaplatyt toho nejdražšýho, ale je mi jasné, že na to nemáte prachi, proto si kurwa pučte mylyonovou pujčku, kterou budete zplácet ještě stovki let do kundy vychcané. A abiste měly větší piski tak musíte hodně šukat. Nejlépe 7 krát deně jako já, vy pyče.

mylujte mně zmrdi,
xoxoxo vaše maturantka roku zigoxo marurantla roku

Anice, Královna Aprílu

4. dubna 2016 v 17:16 | Anice
Dnes jsem se vzbudila přesně v 9:13:26:23 hodin v mé luxusní vodní posteli, jež se nachází v mém přepychovém pokojíčku o rozloze 63x83cm, který sídlí v naší ohromující jarní vile na úpatí řeky Styx xD

Zdravím vás, moji fanoušci i hateři, přeji vám krásného 4. dubna roku 2016. Jak se máte? Já se mám skvěle jako vždy, možná ještě líp! Proč, ptáte se (a závidíte)? No přece proto, že jsem vás totálně dostala! Chcete vědět jak? Tak si dejte celý článek, bože xD

Můj den 2.4.2016

3. dubna 2016 v 15:47 | Angel of Darkness
V sobotu jsem vstávala až v 8:00!
Byla jsem celkem naštvaná, že jsem si tu hodinu přispala a nyní toho za celý den tolik nestihnu, ale nakonec jem stihla vše, co jsem chtěla. K snídani jsem si připravila ovesnou kaši a taky nakrájený banán, čtvrtku jablka a k tomu čistící detoxikační čaj, který jsem koupila za výhodnou cenu v Penny Marketu.

Můj den 1.4.2016

2. dubna 2016 v 12:00 | Anice


Nezazvonil mi budík!
Nevím jak se to stalo, ještě večer jsem ho seřizovala. Mám takový ten staromódní, dostala jsem ho od mé pratety k čtrtnáctým narozeninám, byla jsem moc spokojena.
Každopádně mi nezazvonil a nebýt mého hladového jezevčíka, nejspíš bych zaspala i vlastní pohřeb. Ten malý ťuňta se mi totiž vyšplhal na postel a začal mi olizovat obličej :-D

Můj den - 31.3.2016

1. dubna 2016 v 14:00 | Anice
Ráno mě můj budík probudil přesně v 7:00. Vylezla jsem z postele, nakrmila mého trpasličího jezevčíka a otevřela dveře koupelny, kde jsem pozdravila babičku, která právě uklízela vanu. Napadlo mě, že jí pomůžu, ale babička mi prozradila, že na mě v kuchyni čeká můj nejoblíbenější makový koláč. Dala jsem si tři kousky! I když jsem si už kolikrát říkala, že takhle si dlouho tu mou postavu neudržím.

Nový začátek

1. dubna 2016 v 13:00 | Anice
Vážení čtenáři mého blogu.

Možná někteří víte, že již tento měsíc budu slavit své šestnácté narozeniny. Protože je tu tento den coby dup, zamyslela jsem se dneska nad svým životem. Udělala jsem si osobní průzkum a zjistila, že mé vrstevnice si už nehrají na dilinky, ale začínají žít opravdovým životem a řešit důležité věci, zatímco já tady píšu zvláštní články, které stejně většina lidí nechápe a kritizuje. Uvědomila jsem si, že mě již tento život nebaví a chci také zažívat vzrušující věci jako třeba konečně si najít stálého partnera, se kterým bych mohla dělat normální a přirozené věci jako pikniky, vodění za ruce po parku a nebo blbnutí u mě nebo u něho doma....a tak dále :)

Tímhle článkem začínám novou éru blogaření. Už žádné nesmyslné články, žádné "vtipné" obrázky a hádky v komentářích. Počínaje dneškem a dalším článkem, už nebudu strkat každý článek do TT, abych si nahrabala obrovskou návštěvnost a vy jste si na mě vylívali zlost, že to tam nepatří a ať si zruším blog. Do TT budu přispívat pouze svými články, které se budou k danému tématu vztahovat a pokud k tomu nebudu mít co říct, jednoduše žádný článek psát nebudu. No a co tedy můžete na mém znovuzrozeném blogu čekat? Samozřejmě, že zůstanou vaše oblíbené rubriky, ale pozměním názvy tak, aby se hodily k mému novému já. Takže z Anicina vymaštěného pekáče je od této chvíle rubrika s názvem Vaříme s Anicí, Anice radí zůstane stejná, Anicin S&M salónek se nově bude jmenovat Anicin módní koutek, Aniciny desítky se změní na TOP 10 a nová rubrika Anicina Zarostlá Zahrádka pozmění své jméno na Zahrádkářské tipy :)

Nebudu už také psát o svých kamarádkách, spíš tento blog povedu jako jakousi poradnu a deníček o tom, co se v mém životě zrovna děje, jak to mám se školou, s chlapci, doma a tak. Možná natočím nějaké vlogy.
Jsem strašně ráda, že s blížící se šestnáctkou jsem si dokázala přehodnotit svůj život a konečně budu dělat ta správná rozhodnutí, aby mě lidi chápali takovou jaká doopravdy jsem a a abych zmenšila počet mých haterů a zvětšila svojí fanbase.
Snad jsem některé z vás nešokovala moc. Omlouvám se mým "Anicers", kterým se líbili mé obvyklé články o Oxaně, Samanthě, sexu a drogách...už to tady asi nebude.
Vyrostla jsem. Zkuste to taky.

Mějte se hezky, Anice :)

PS: Ve 14:00 můžete čekat článek o mém včerejším dni! :)
 
 

Reklama

Antispam.er.cz