Rozhovory

Rozhovor - Anice Sekačka

29. dubna 2017 v 17:28 | Anice

KONRÁD ZVÍDAVÝ
Krásný dubnový den přeji a vítám vás u dalšího rozhovoru pro náš nepravidelník s názvem Kalhotky ze Lhotky. Dnes se konečně podíváme na zoubek místní celebritě, která je nejen opěvována, ale také nenáviděna po celém blogovém světě. Řeč je o nenahraditelné Anici, která nám slíbila, že v dnešním rozhovoru odpoví na naše dotazy konečně seriózně, bez veškerých vtípků.

Dobrý den Anice, vítám vás. Proč jste se rozhodla, že právě našemu magazínu poskytnute první vážný rozhovor ve vašem životě? Pokud mě paměť neklame, tak jste nedávno dávala rozhovor i na Srdce blogu, který byl plný vašich nejapných vtípků.

ANICE
Ahuuuuuuuj xD No já jem hrozně ráda, že jste se konečně rozhodl udělat rozhovor i se mnou, po těch všech e-mailech, zprávách a osobních návštěvách ve vaší sprše. Proto vám odpovím na všechno a bez cenzury. Jaká je vaše první otázka, Konráde?

Otázky a odpovědi z Ask.fm [2]

3. prosince 2016 v 15:00 | Anice

Čusík pussynky xD

Skoro před rokem jsem na mém parádním bločku zveřejnila článek s názvem ,,Otázky a odpovědi z Ask.fm", ve kterém jsem vám ukázala, že nejsem jen pěkná tvářička, ale také inteligentní děvečka. Tento článek se každý den nachází v top nejčtenějších článcích na celém světě, a tak jsem se rozhodla, že vám dnes přinesu pokračování tohoto legendárního článku, který změnil váš život a také chod vesmíru xD Protože se na mém asku (který je stále in & cool) za tu dobu nashromáždilo asi 494 569 123 dotazů, opět jsem měla z čeho vybírat a vybrala jen ty, které jsou velmi důležité pro naše živůtky xD

Pohodlně se usaďte, nalijte si horkou makoládu a přečtěte si další díl Otázek z asku!

Rozhovor s Matkou

29. dubna 2016 v 16:00 | Anice
KONRÁD ZVÍDAVÝ
Pěkné páteční slunečné odpoledni přeji čtenářům časopisu Kalhotky ze Lhotky. V naší sérií rozhovorů ze světa Anice Sekačky se dostáváme k jedné z nejdůležitějších osob jejího života, její matky. Dobrý den, paní Sekačko, jak se vám dnes daří?

MATKA SEKAČKA
Ale dobrý den Konráde. Daří se mi bravurně. Zrovna dnes jsem si koupila pozemek na Měsíci a do dvou let bych tam měla bydlet. Co vy? xD

KONRÁD ZVÍDAVÝ
Já si dnes zakoupil kafe a bagel, děkuji za optání. Paní Sekačko...jak se vlastně jmenujete?

MATKA SEKAČKA
Jmenuji se *zvuk zvonku, telefonu, letadla* Líbí se vám mé jméno?

KONRÁD ZVÍDAVÝ:
Pardon, neslyšel jsem ho, můžete ho znovu zopakovat?

MATKA SEKAČKA
Ale jistě, jmenuji se *výkřik, zbíječka, klakson auta* Sekačka xD

Rozhovor se Samanthou

17. února 2016 v 18:42 | Anice

KONRÁD ZVÍDAVÝ
Po několika letech, měsících, týdnech a dnech se vám hlásím opět já - Konrád Zvídavý. Tentokrát s rozhovorem se ženou, bez které si již příběhy Anice Sekačky nedokážeme představit. Sam, jak jste oslavila Vánoce, Silvestra, Den orgiíí a Valentýna?

SAMANTHA JONES
Ahoj Konráde, dnes vypadáš skvěle. Ale víš, jak bys vypadal dokonale? Kdybys mi seděl na obličeji.

Otázky a odpovědi z Ask.fm

13. prosince 2015 v 15:00 | Anice
Čusínky pussýnky xD

Jednoho dne jsem si takhle projížděla můj ask.fm a co nevidím! Sleduje mě zde o cca. 145 689 789 lidiček méně, než na mém bločku a FBíčku xD Pomyslela jsem si, že je to opravdu velká škoda, protože můj ask je plný klenotů a taky šperků a já vás o ně přece nemohu ochudit xD Rozhodla jsem se tedy, že na bločku zveřejním ty absolutně top odpovědi, ale zjistila jsem, že to jsou vlastně všechny, takže jsem vybrala ty, které mají nejvíc lajků a nebo mi přijdou prostě víc top než jen top xD

Rozhovor s Oxanou

10. září 2015 v 20:59 | Anice
KONRÁD ZVÍDAVÝ
Po dvouměsíční dovolené, kterou jsem strávil na Hovnaji se Vám opět hlásím já - Konrád Zvídavý. Dnes jsem se vydal do domu ženy, kterou Anice celým srdcem nesnáší. Jmenuje se Oxana a bydlí pod javorovým listem u dětského hřiště na ulici Liliputí 15. Zdravím vás slečno Oxano, jak jste si užila prázdniny?
OXANA K.
Ahoj Konráde, jsem moc ráda, že sis mě vybral pro tvůj rozhovor :o) Moje prázdniny byly super, navštívila jsem svou velkou rodinku na ostrově Liliputie, také jsem začala cvičit, zdravě jíst, málem jsem Anici zabila a koupila auto :o)

KONRÁD ZVÍDAVÝ
Zdravě jíst? No moc to na vás nejde poznat, spíš bych řekl, že jste nějaký metrák přibrala. Co mi k tomu povíte?
OXANA K.
Určitě nechcete začít rozhovor tím, že mě budete urážet, že ne? :o) *Z podpolštáře jen tak vytáhla mačetu, kterou začala leštit*

Rozhovor s Babitchkou

12. července 2015 v 15:23 | A.K.S.
KONRÁD ZVÍDAVÝ
Opět se vám hlásí Konrád Zvídavý s nejnovějším rozhovorem pro náš populární časopis Kalhotky ze Lhotky. Tentokrát tu máme další speciální osůbku. Babičku Anice. Dobrý den paní Apoleno, jak se vám dnes vede? A co Anice? Ještě se vás chce zbavit?

BABITCHKA
Přeji pěkný den i vám, Konráde x) Mám se dobře, nedáte si kafe, čaj, čajokaf? Mám tu také sušenky, které jsem sama upekla, jsou s příchutí leknínů x)

KONRÁD ZVÍDAVÝ
Děkuji, voda bude stačit. Ale ještě jste neodpověděla na otázku, jestli se vás chce Anice pořád zbavit? Proslýchá se, že vás chce zabít, aby dědila.

Rozhovor s Jarmilou Jones

9. července 2015 v 20:20 | A.K.S.

KONRÁD ZVÍDAVÝ
Pěkné ráníčko přeji, mé jméno je Konrád Zvídavý a jsem z časopisu Kalhotky ze Lhotky, provokativního lhotského bulváru, který se soustředí na dnešní mládež. Dnes tu mám jednu velmi speciální dívku z Prdelákové Lhoty, její jméno je Anice....ne počkat, jak že se jmenujete?

JARMILA JONES
Jarmila Jones =o) Ale již jsem si zvykla, že si mě lidé pletou s Anicí. Jsme stejný typ a možná proto jsme nejky kamí =o)
 
 

Reklama

Antispam.er.cz